Biçer Mühendislik Yeni Bayilerini Arıyor

by Bayilik Lobisi

İzmir’de 2005 yılından bu yana otomatik çatı ve tente sistemleri üzerine  proje ve imalat hizmeti veren Biçer Mühendislik, istikrarlı yapısı ve profesyonel hizmet anlayışı ile 2015 yılına kadar toplam 26 patentli ürünü iç piyasaya kazandırmıştır. Tüm sistem ve tasarımlarında sağlamlık ve estetik görünümü ilke edinen Biçer Mühendislik İstanbul – İzmir – Ankara – Eskişehir ve Denizli bölgesinde faaliyet göstermektedir. Klasik tente sistemlerinin yanı sıra, kişiye özel otomatik çatı sistemleri tasarımlarınıda da mimarları ile birebir çalışmaya girerek tasarlayabilmektedir.

Katlanır Perde, Otomatik Tavan ve Yelpaze Tente ürünlerini üreten firma daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına ürünlerinin satışı ve montajı aşamasında ortak hareket edebileceği yeni bayilerini aramaktadır. Özellikle son ürünü Yelpaze Tente’ye olan rağbet konusunda oldukça memnun olan firma sahibi Mühendis Yılmaz Biçer markanın ve ürünlerinin danışmanlığı konusunda AG Danışmanlık ile anlaştıklarını ve daha fazla bayi ile daha çok müşteriye ulaşabilmek adına çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi.

Bilgi için: AG Danışmanlık
İsmet İnönü Blv. Palmiye Mah. 1211 Sokak Melek Apt. Kat 1 Daire 2 Mersin / Türkiye
http://agdanismanlik.org/  – E- Posta: bilgi@agdanismanlik.org
Tel: 0537 434 30 14

yelpaze tente

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı