Big Bubble Football Türkiye Genelinde Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Big Bubble Football Nedir?

BBF 5 ile 8 Kg Ağırlığında insan sağlığına zararı olmayan lateks maddeden üretilmiştir, BBF topunu giydiğinizde Diz kapaklarınızdan kafanızın 30 cm üzerine kadar bedeninizi kaplar ve oluşabilecek tüm sakatlıkları önler.

Big Bubble Footbal Nasıl Oynanır?

BBF Min 5 Kişilik Max 7 Kişilik Takımlarla Oynanır, Her Maç 15 Dk Devrelerler 30 dakika olarak oynanır performans durumuna göre 20 dakikada yapılabilir, Her organizasyonda en az 1 hakem ve 1 sağlık görevlisi bulunur.

Big Bubble Football Sahalar

BBF’de Avrupa Yakasında Eyüp’te bir adet, Anadolu Yakası Bostancı Gösteri Merkezi arkasında 1 adet olmak üzere toplam 2 adet saha ile faaliyet göstermektedir.

Big Bubble Football Bayilik

Sizde çok düşük bir maliyetle bir dükkan yada ofise gerek duymadan para kazanmak ve para kazanırken eğlenmek istiyorsanız. Web sitesi üzerinden ( http://www.bigbubblefootball.com/ ) iletişim bilgilerini doldurabilir yada 0850 520 0855 numaralı telefondan BBF’yi arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

http://www.bigbubblefootball.com/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı