BİGG SEA 2016 Başvuruları Başladı

by Bayilik Lobisi

BİGG SEA 2016 Başvuruları Başladı

BiGG SEA NEDİR?
BiGG – SEA TÜBİTAK BiGG Programına başvurmak isteyen girişimcilerin başvurularını kabul eden ve girişimcilere ücretsiz ön kuluçka hizmetleri veren resmi uygulayıcılardan birisidir.

2015 yılında 500’den fazla iş fikri başvurusu alan BiGG – SEA bu başvurular arasından belirlediği girişimcilere birebir mentorluk, iş modeli geliştirme, iş modelinden iş planına geçiş ve yatırımcı sunumu hazırlama desteği sunmuştur. Türkiye’deki uygulayıcılar arasında TÜBİTAK’a en fazla girişimci yönlendiren ikinci uygulayıcı olan BiGG – SEA 2015 yılında 66 girişimcisini panel değerlendirmesine taşımıştır.

%41 destek oranına sahip BiGG – SEA 2015 yılında 27 girişimcinin şirketleşme sürecinde yol arkadaşlığı yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

NEDEN BiGG SEA?
15 kurumsal, 16 iş dünyasından, 8 yatırımcı paydaşın iş birliği, uzman mentörler ve eğitmenler ile girişimcilere tam destek

BiGG SEA NELER SUNAR?
-Eğitim
Hızlı Başla Eğitimleri
Hızlı Geliştir Kampları
İş Modeli Geliştirme
İş Planı Yazım Desteği
Panel Süreci Desteği

-Mentorluk
Girişimcilere süreçlerinin başından itibaren
1-1 mentorluk hizmeti

-Network
Konsorsiyum yapısı ile daha ulaşılabilir ve çeşitlenebilir profesyonel iş ağı

-Sürekli Destek
BiGG SEA Girişimcisi, program tamamlanıp şirketleştikten sonra da yalnız değil!

 

NEDEN BAŞVURMALIYIM?
BiGG-SEA 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı 1. Aşama Başvurularını toplamak üzere TÜBİTAK tarafından seçilmiş resmi bir uygulayıcıdır. Yenilik odaklı teknolojik bir iş fikiniz varsa, BiGG-SEA’nin yalın girişim ve pazar geliştirme metodolojilerine dayalı eğitim ve mentorluk mekanizasıyla iş fikrinizin teknik ve pazar doğrulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

150.000 TL’ye ulaşan iş fikirleri iyi girişim takımlarının doğrulanmış iş fikirleri; BiGG-SEA bu noktaya ulaşmada size destek olur!
Program hakkında detaylı bilgi almak isterseniz buraya, başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı