Bilişim Mucitleri 12-14 Şubatta gerçekleşecek

by Bayilik Lobisi

Mobil yazılım alanında girişimciliği destekleyen Samsung ve Habitat işbirliğinde yürütülen Bilişim Mucitleri projesi 12-14 şubat tarihleri arasında Denizli’de gerçekleşecek.

Mobil yazılım alanında girişimciliği desteklemek ve mobil yazılımcı sayısını arttırmak amacıyla gerçekleştirilecek startup weekend Bilişim Mucitleri 12-14 şubatta Denizli’de düzenlenecek.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Uluslararası Girişimcilik Merkezi, Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu ve Viveka tarafından desteklenen etkinliğe katılacak girişimciler 2 günde iş fikirlerini eğitimler ve akıl hocaları eşliğinde prototipe çevirecek.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Civan Sözkesen programla ilgili şu bilgileri verdi:  Yarışmacılar 12 Şubat Cuma günü fikirlerini mentorlar ve diğer katılımcılara anlatacak. Daha sonra sunulan iş fikirleri içinden en iyi fikirler seçilip takımlar kurulacak. Ardından üretim sürecine geçilecek ve ekipler, 14 Şubat Pazar günü akşamına kadar çalışmalarını tamamlayıp günün akşamında yatırımcılardan oluşan jüri karşısında yapılacak sunumlarla en iyiler belirlenecek ve girişimciler maratonu tamamlamış olacak. Etkinlik boyunca Murak Gök, Koray Yıldız, İdil Şerifoğlu, Özümcan Demir, Ahmet Gözüaçık, Onur Can Sert, Barış Okur, Burcu Gökgöz ve Emin Okutan gibi mentorlar, girişimcilerle birlikte olacak.

İl Genç Girişimciler Kurulu koordinatörü Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Özer ise Denizli Ticaret Odası olarak girişimciliği önemsediklerini bu kapsamda 2011 yılında başlattıkları girişimcilik eğitimlerinde, toplam 700 kişinin kendi işini kurabilmesi için gereken temel eğitimleri verdiklerini belirtti.

Biletler için burayı tıklayınız.
sw-denizli-afis2-724x1024

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı