“Bir Fikrin Mi Var?” 7. Sezon Başvuruları Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

Yarışma Hakkında
birFİKRİNmiVAR? Girişimcilik Serüveni son 7 senede hem Türkiye’den hem Dünya’dan toplam 17.000’den fazla girişimciye ulaşarak ülkemizin önde gelen şirketlerinin ve üniversitelerinin desteği ile Türkiye’nin en büyük üniversitelerarası girişimcilik yarışması ve TV Show’u haline gelmiştir.

birFİKRİNmiVAR? Girişimcilik Yarışması, her sene artan katılımıyla, Türkiye genelinde bir marka yaratarak, öğrencilere, akademisyenlere ve tüm halkımıza girişimci olma ve şirket kurma alanında yeni fırsatlar yaratmaktadır.

Bugüne kadar binlerce genç girişimcinin iş fikirlerini hayata geçirmeleri için başlıca başvuru noktası haline gelen birFİKRİNmiVAR?, 2010/2011 döneminde NTV’de yepyeni bir program kurgusu yaratarak birFİKRİNmiVAR? TV Show olarak ekranlara geldi. Son iki sezondur da yüzbinlerce TL yatırım yaparak başarılı girişimcilerin hayallerini gerçekleştiren birFİKRİNmiVAR?, 2 sezon TV8’de ekranlara gelmiştir. Bir Fikrin mi Var?

7. Senesinde ise yepyeni fikirler ile Türkiye’nin önde gelen kanalı Kanal 360 ekranlarında yeniden ekranlara geliyor.

Programın bu sezonu için başvurular 10 Şubat’ta sona eriyor. Acele edin.
http://basvuruformu.birfikrinmivar.com/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı