Bisquitte Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Lezzet Yolculuğu
Bisquitte projesinin ilk temelleri, 2009 yılında Alişan Yıldız ve Arda Galin’in bir araya gelmesi ile atılmıştır. Farklı sektörlerdeki ulusal ve uluslararası dev markaları yöneten ve İzmir’de gerçekleştirdiği yatırımlarla tanınan Yıldız ve Galin’in bu buluşmasından son derece lezzetli ve değerli bir marka doğmuştur.

Yıldız Ailesi, bugün 90’nın üzerinde şubesi ile Türkiye’nin lider spor giyim zincirlerinden olan Yalı Spor’un sahibidir. Nike, Adidas, Puma, Converse başta olmak üzere, dünya markalarının Türkiye’deki en büyük perakende satıcısı olan Yalı Spor’da Alişan Yıldız, uzun bir dönem yöneticilik görevini yürütmüştür.

Arda Galin, 2006 – 2010 yılları arasında Ralfteks AŞ’de yönetici – ortak olarak görev almıştır. Ralfteks, 2006 – 2009 yılları arasında Abercrombie & Fitch ürünlerinin ithalatını yaparak bu markayı ülkemize kazandıran şirkettir. Aynı zamanda kendi bünyesinde bulunan Andy Wawa markasının da üretimini gerçekleştirmektedir.

Alişan Yıldız ve Arda Galin, edindikleri bilgi birikimini, yeteneklerini ve deneyimlerini şimdi Bisquitte’e aktarıyorlar. Restoran ve kafe işletmeciliğine ayrı bir soluk getirip renk katıyorlar. Başarılarla dolu bir geçmişten lezzet dolu bir geleceğe birlikte yürüyorlar.

Lezzetin Yeniden Keşfi
Bisquitte; kaliteli ve her zaman taze ürünleri, hijyenik koşullarda, en kısa sürede ve en lezzetli halleriyle misafirlerine sunmak üzere yola çıkmıştır. Bir anlamda da “ulaşılabilir lüks” kavramını, restoran ve kafe işletmeciliğine uyarlamıştır.

Bisquitte’te öncelikli hedefimiz; misafirlerimiz için özel olarak tasarladığımız modern ve şık yaşam alanlarında, kendilerini evlerindeymiş gibi rahat hissetmeleridir.

Bisquitte, dünya mutfağının en seçkin örnekleri üzerinde Türk damak tadına uygun eklemeler yaparak yeni bir sentez yaratmıştır. Yine Türk damak tadına uygun ekmek çeşitleri de Bisquitte’in iddialı olduğu ürünler arasındadır. Şimdiden sembolümüz olan tereyağlı Bisquitte ekmeğimiz ise tam bir lezzet efsanesidir.

Modern şehir yaşamının vazgeçilmezi ve sağlığına önem verenlerin tercihi salatalar; birbirinden çekici tatlılar ve bunlara uygun geniş bir içecek yelpazesi ise sürekli güncellenen Bisquitte menüsünün en önemli lezzet durakları arasındadır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı