BiTaNe Kahve bayilik Bilgileri

by Bayilik Lobisi

BiTaNe Kahve
Yiyecek ve içecek hizmetleri sunan, yoğunluğu kahve üzerine kurulu bir kahve işletmesidir. İşletmede yiyecek ve içeceklerin müşterilere sunulabilmesi için belirlenmiş markalar ve sunumun bir araya getirildiği bir konsepttir. Bu konseptin müşterilere sunulabilmesi için öncelikle kafenin içerisinde sunuma hazır hale getirilebilmesi için bir bar ve mutfak oluşmaktadır. Bu bar ve mutfakta hazırlanacak yiyecek ve içeceklerin müşterilerin talebi üzerine sunuma hazır hale getirilecektir. Garsonlar tarafından müşterilere servis edilecektir. İşin ana temel kurallarından olan hizmet, işletme için en önemli unsur olacaktır. Müşterilerin istek, talep ve şikâyetleri her ne olursa olsun birinci derecede tüm işletmenin çalışanlarını ilgilendirecek ve gerekli çalışmalar yapılacaktır.

İŞ FİKRİMİZİN IÇİNDE BULUNDUĞU SEKTÖR/ALTSEKTÖRLER VE ÖZELLIKLERİ
İşletme yiyecek içecek sektöründe faaliyet gösterecektir. Faaliyet alanımız emek yoğun olmakla birlikte üretim işlerinde cihaz ve makineler etkin şekilde kullanılacağı için sermaye yoğun bir şekilde olacaktır. Hizmet sektöründe üretim ve tüketim aynı anda gerçekleşmekte ve bu sektörde müşteri memnuniyeti çok önemlidir. İşletmemiz müşterilerimizin beklentilerini tam ve ekonomik şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Sektörün bir diğer özelliği rekabetin yoğun şekilde yaşanmasıdır. İşletmemiz fiyat ve kalite farklılığı ile rekabet etmeyi planlamaktadır.

VİZYONUMUZ
Kuracağım işin alt işleri bi’tane kahve olarak şube sayımızı arttırmak ve antalya, istanbul, ankara ve izmir gibi metropol şehirlerde şubeleşmeye gitmektir. Bu kapsamda firmamız franchısee sistemini ve ağını kurmaktır. Marka değerlerine ve müşterilerine saygılı olan firmamız önümüzdeki 10 yıl içinde % 100 müşteri memnuniyetini yakalamak istemektedir. Ayrıca ülkemizin vazgeçilmez değerlerinden olan misafirperverlik olgusuna yeni bir soluk getirmektir.

MİSYONUMUZ
Firmamız şu anda kurumsallaşma ve arge çalışmalarını tamamlamış ve hizmet vermektedir. Farklı sunum ve lezzetleri ile bölge halkına hizmet vermek ve yakalamış olduğu müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir en başta ki kuruluş amacımız, farklı lezzetleri tek çatı altında toplamak ve farklı notalarda yeni lezzetler oluşturmaktır. Full içecek konseptimiz ile herkesten farklı, herkese uygun mekân konseptimiz ile daha da kaliteli sunumlar ve lezzetler yakalamak için devamlı çalışıyoruz.

İŞİMİZİN KISA TANIMI
Yiyecek ve içecek şirketi

NEDEN BU İŞİ YAPMAK İSTİYORUZ
Hizmet, francihisee vermek

HAYALİMİZ
İstihdam sağlamak

İŞİMİZİN ALT İŞLERİ
Personel yönetimi, tedarik yönetimi, yeni ürün tedariği, finansal yönetim, satış ve müşteri.

FRANCHISEE DEĞERLENDİRME SÜRECİ
İşimiz hakkında bilgi verilir ve franchisee sistemine uygunluğu belirlemek için bir franchisee bilgi formu doldurtulur, bu form ile işimizin kısa bir geçmişi, finansal durumumuz, ürün ve hizmet özelliklerimiz, fiyat bilgilerimiz, kaç franchisee ünitesi açmak istediğimiz ve niçin franchisee sistemine geçmek istediğimiz gibi konularda bilgi verilir. Şirket verilerimiz kapsamlı bir rapor hazırlar.

DEĞERLENDİRME RAPORU
İşinin franchisee sistemine uygun olup olmadığı belirlenir, işinin ne kadar sürede franchisee sistemine dönüştürülebileceği saptanır, sürecin maliyeti ve bu maliyetin karşılayıp karşılanmayacağı belirlenir, karşılaşabileceği olası sorunlar saptanır, süreç sonunda hedef karlılığa ulaşıp ulaşmayacağı ortaya konulur, franchisee ‘ler için tatmin edici karlı bir franchisee oluşturup oluşturmayacağı belirlenir, francıhıse sisteminin rakiplere göre artı ve eksiklerinin neler olacağı açıklanır, franchisee sisteminiz için franchisee lar bulunup bulunmayacağı sunulur.

SÖZLEŞME
Hazırlanan sözleşme ile tarafların tüm hakları korunur. Güvenle yola koyulur. Şirket verilerimiz değerlendirilip işimizin franchisee sistemi için uygun bulunması durumunda, prensiplerimiz ve koşullarımız hakkında bilgi verilip sözleşme yaparak franchisee oluşturma sürecini başlatırız.

Bİ’TANE KAHVE
Konforlu bir ortamda onlarca kahve seçeneğini bir arada sunabilen bi’tane kahve, türk tüketicilerinin alışkanlıklarını değiştirmeye başladı. Bu alanda adım atan bi’tane kahve franchisee vermeye başladı. Türk kahvesi yanı sıra farklı lezzetlere de dokunan bi’tane kahve müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca hazır kahve paket servisi ile de satışını yapıyor. Sadece içecekte kendi geliştirmekle kalmadı en iyi tedarikçi firmalarla da sözleşmeli, tam teferruatı ile pasta, tatlı ve hazır yiyeceklerde de hizmeti vermektedir. Tüm türkiye’de hemen hemen her bölgede uygun lokasyonlarda gelecek olan taleplerini değerlendirmektedir. Bi’tane kahve her ne olursa olsun marka tescil sürecini tamamlanmış bir markadır. Franchısee verilmeden önce lokasyonların uygun olup olmayacağına sadece bi’tane kahve karar vermektedir.

FİRMA ADI
Bi’TaNe Kahve

KAPSAM Kahve / tatlı / pasta
MERKEZ Antalya / serik
KURULUŞ YILI 2015
İŞLETME ADETİ 1
BAYİ ADETİ 1
2018 BAYİ HEDEFİ 5
İSİM HAKKI BEDELİ Bedelsiz..
SERMAYE 275 000 – 950 000 tl
STOK YATIRIMI Yeni açılacak şubeye 35.000 tl + kdv değerinde ilk gda ürünü gönderilecektir.
EKİPMAN MALİYETİ
Yeni açılacak şubeye 60.000 tl + kdv değerinde makine grubu, sarf malzeme, temizlik malzemeleri, otomosyon sistemi vb. Ürünler gitmektedir.
M2 MALİYETİ
Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti mekânın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortlama m2 başına maliyet 1750tl +kdv dir.
TOPLAM MALİYET
300.000 – 950.000 tl

ROYALTY FEE
Royalty bedeli (reklam,tanıtım,broşür,personel eğitimi vb.) Aylık ciro üzerinden %2.5 tir.
REKLAM KATILIMI
Konsepte dahildir ilk bir (1) yıl
KAR ORANI
1’e-5’dir
CİRO MİKTARI
Hedef bölgeye göre değişkenlik yaratmaktadır.
YATIRIM DÖNÜŞÜ
24 / 36 ay
METRAJ
Öenerilen mekân büyüklüğü açık alanıda olan en az 200 m2 dir. ( uygun lokasyonlarda farklı yerlerde ki m2 lerde değerlendirilmektedir)
YER SEÇİM ŞARTI
Uzman saha ekiplerimiz tarafından gerekli analizler sonrası
HEDEF BÖLGELER
Global
SÖZLEŞME SÜRESİ
5 yıl
PAZARLAMA
Herkesten farklı, herkese uygun konseptimizin farklı menü içeriğimizlele herkese uygun olarak kurgulanmıştır. Dünya kahveleri, yöresel kahveler, türk kahveleri ve vazgeçilmez çay kültürümüz ile yeniden şekillendilerek sizlerin beğenisine sunulmuştur.%100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Bu kapsamda hizmet kalitemiz, ürün hizmetimiz standart kafe işletmeciliğinin çok ilerisinde olup sizi memnun etmek en önemli vazifemiz. Size özel ürünler mekânımızda ki herşey size özel hazırlanır, siz özel pişirilir ve size özel servis edilir. Herşey memleketten, menümüzde bulunan tüm lezzetlerimiz yöresel bölgelerden tedarik edilmektedir. Bu sebepten dolayı mekânımızın içerisinde izmire has kahvenizi yudumlarken başka bir taraftan yiyeceklerimizin tadına bakabilirsiniz. Full içecek menüsü zengin bir içeriğe sahiptir. Aklınıza gelebilecek tüm içecekler servise hazır sizleri beklemektedir.

EĞİTİM
Tüm bayilerimize açılış sırasında 7 gün boyunca eğitim desteği vermekteyiz. Eğitim uzmanlarımızın yol ve konaklama giderleri bu süre boyunca bayilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

LOJİSTİK Var
İNSAN KAYNAKLARI Var
OPERASYON Var
REKLAM Var

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı