Bizim Toptan Franchise Market Sayısını 262’ye Çıkardı

by Bayilik Lobisi

Net kârını yüzde 32 artırdı
Bizim Toptan’ın 2015 yılı cirosu yüzde 12.5 artarak 2.56 milyar lira oldu. Şirketin 2014 yılında 61.4 milyon TL olan faiz, amortisman ve vergi öncesi kârı (FAVÖK) yüzde 15.6 artarak 71.0 milyon TL’ye; net kârı ise yüzde 32 artarak 14.4 milyon TL’ye yükseldi.

Zorlu bir yıla rağmen başarılıyız
2015 yılında elde edilen operasyonel ve finansal sonuçların şirketin sürdürülebilir ve kârlı büyüme stratejisinin başarısını gösterdiğini belirten Bizim Toptan Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım, “Zorlu bir yılı geride bıraktık. Operasyonel ve finansal alanda kendimizi geliştirdik ve yılın her çeyreğinde satışımızı ve kârlılığımızı bir önceki çeyreğe göre artırarak, başarılı sonuçlar elde ettik” dedi.

Bizim Toptan’ın, organize toptan satış sektörünün mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firması konumunda bulunduğunu belirten Bayram Ali Yıldırım, “2015 yılı boyunca 3 yeni mağaza açıp 156 mağazaya ulaşırken, Türkiye genelinde bulunduğumuz il sayısını da 67’ye yükselttik. Bir buçuk yıl gibi kısa bir sürede, iş ortağımız olan franchise market sayısı 196’dan 262’ye yükseldi. İş ortağımız olan franchise marketlerin kazan&kazan stratejisi ile yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Sonuçların hem bütçeye hem de bir önceki yıla göre faaliyet gideri/satış rasyosunda güçlü bir iyileştirme gösterdiğini vurgulayan Yıldırım, “2014 yılı son çeyreğinde yüzde 8.15 olan faaliyet satış gideri/satış rasyomuzu 2015 yılı son çeyreğinde yüzde 6.4 seviyesine indirdik. Şirket olarak amacımız masraf odaklı stratejimizi koruyarak büyüme ve kârlılığımızı sürdürmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bizim Toptan Market Franchise detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı