BlokTest Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

BlokTest’te +100 ürün yüzde 100 Bayilik
Tudem Yayın Grubu bünyesindeki BlokTest markası, ayrı bir bayilik yapılanmasına geçiyor. Yeni bayilikler vermeye başlayan BlokTest ürünleri sadece yetkili bayilerde satılacak. Eğitim alanında ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik yayınlar üreten, özellikle yaprak testler, deneme sınavları, kazanım pekiştirme denemeleri ve kazanım defterleri gibi yayınları ile ön plana çıkan BlokTest, yeni bayilikler vermeye başladı. Bundan böyle BlokTest ürünleri sadece yetkili bayilerde satılacak. Tudem Yayın Grubu Genel Müdürü Sinan Çam, Tudem Eğitim yayınlarında bayilik kanalı üzerinden dağıtım sağladıklarını ve bunların tamamının bayilik ürünü olduğunu söyledi. Çam, “Eğitim alanındaki önemli markalarımızdan biri olan BlokTest’i 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı ile beraber, tamamen bayilik yapılanmasına dönüştürme kararı aldık. BlokTest’in 105 çeşit ürünle mevcut Tudem bayileri tarafından kucaklanmış olması, bizim eğitim yayınlarında bayilik mantığımızın doğru olduğunu gösteriyor” dedi. Bu kararı almalarındaki önemli etkenlerden birinin bayi yapılanması içinde yer alan iş ortaklarını korumak olduğunu belirten Çam, “Bayilerimiz, Türkiye’nin herhangi bir yerinde mesela Erzurum’da, bir kitabın örneğini, yayınların kataloğunu, okullara ulaştırmak için, o ürünü seçtirmek, beğendirmek için bir çaba gösteriyor, bir emek ve zaman harcıyorsa, bu konuda çeşitli maliyetlere katlanıyorsa elbette bunun kendisine dönüşünün de olması gerekir. Bu yüzden örnekli ürünlerin bayilikle okurlarımıza ulaşması, bize göre daha sağlıklı bir karar” şeklinde konuştu.

32 YILDIR FAALİYETTE
1984 yılından bu yana faaliyet gösteren Tudem Yayın Grubu, eğitim yayıncılığının yanı sıra, 15 yılı aşkın bir süredir kültür yayıncılığı da yapıyor. Firma özgün, nitelikli, güvenilir eseriyle sektördeki lider kuruluşlardan biri olarak biliniyor. 32 yıldır yayıncılık alanında faaliyet gösteren Tudem Eğitim, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için hazırladığı soru bankası, konu anlatımlı test kitapları, deneme sınavı setleri ile eğitim yayıncılığında modern yaklaşıma öncülük ediyor. Tüm yayınlarında öncelikli olarak öğrencilerin ihtiyacını, seviyesini ve müfredatı esas alıyor. Ders öncesi hazırlık süreçlerinde ve konu anlatımlarında öğretmenlerin de en önemli yardımcısı olan Tudem Eğitim, yayın seçenekleri, zengin içerikleriyle eğitimcilere geniş olanaklar sunuyor.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: Tudem BlokTest Bayilik

Adres : 1476/1 Sokak No: 10/51 35220, Alsancak, Konak / İzmir
Telefon : +90(232) 463 46 38 / 39 / 40
GSM : +90(533) 469 10 34
Faks : +90(232) 464 18 47
E-Mail : tudem@tudem.com

Benzer İçerikler

1 comment

seydi yılmaz 7 Ekim 2018 - 12:24

iki şubemizle bayilik istiyorum

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı