Breadli Franchise İle Büyüyecek

by Bayilik Lobisi

1999 yılında gıda sektöründe çalışmalarına başlayan Breadli kurucuları, 2013 yılında “Herkes gülsün, mutlu olsun” sloganıyla o güzel anne lezzetlerinin olduğu güvenilir yeni markaları Breadli’yi oluşturdular.

Misafirlerine yemek yerken eğlenebilecekleri, renkli, sevimli tasarımla, güzel vakit geçirebilecekleri restoran ortamını tasarladılar ve uyguladılar. Şimdilerde sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, katkısız, taptaze ve doğal Dünya mutfaklarının karma lezzetlerinden oluşan birçok özel sosu, breadli ekmeğini ve köftelerini bir araya getirerek Breadli restoranlarında enfes bir lezzet festivali sunuyorlar.

750m²’lik merkezi üretim tesislerinde Ar-Ge, imalathane, soğuk hava depoları ve kuru depoları bulunmakta; tüm ürünleri, gıda mühendisleri tarafından kendine özel formüller ile üretilmekte.

Sağlıklı beslenmek için lezzetten vazgeçmek, kaliteli hizmet için yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Dünya mutfağının en seçkin örneklerini yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla sizlere ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor olmak bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

Yatırıcımlara Özel
Breadli Nedir ?
Breadli, Fast food zinciri olmasına rağmen, içinde bir kafenin sunabileceği kalitede kahve menüleri ve kendine has tatlıları olan ‘’ Fast Casual Dinning‘’ restorandır. Rakip firmalar göz önüne alınır ise; sundukları ürünler, tatlar ve ürünlerin görsellikleri hep bilinen ve alışılmış, birbirinin aynı menülerden oluşmaktadır. Oysa Breadli fast casual dinning zincirinde, tüm dünya mutfaklarından tat ve lezzetler yer almakta; sunumları da bir o kadar kaliteli olmaktadır.

Neden Breadli?
-Dondurulmuş merkezi üretimin faydaları, üretim teknikleri, avantajları, restoranların mimari yapısı, stok yönetimi ve personel yönetimi ile aşçı ya da personel inisiyatifi gerektirmeyen makinalar kullanılmakta olduğundan, kalifiye elemana ihtiyaç duyulmamaktadır. (bu sebeple personel maliyeti en düşük seviyededir.)
-Merkezi üretimden dolayı tüm Türkiye’de standart ürün sunulmakta; bu da müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.
-Franchise ürün lojistiği; Merkezi üretim ile üretilen hızlı dondurulmuş ürünler, soğuk zincir korunarak; tesis araçlarıyla ya da aracı nakliye firması ile direkt satış noktalarına dağıtım yapılmaktadır.
-Kurulum maliyeti makul miktarlardadır. (demirbaş ve inşaat kurulum için yaklaşık 30-50.000$ + (KDV)
-Paket servis, masa servisi ve gel–al servisi bulunmaktadır.
-Alanında tek olduğu için büyüme potansiyeli yüksektir.
-İlk yıl için cirodan pay alınmaz.
-Bölge ve Marka koruması, eğitim desteği, ürün kalitesi, lokasyon desteği, proje desteği, pazarlama desteği, lojistik, rakipsizlik, sürekli ürün yelpazesi gelişimi,

Detaylı bilgi ve franchise başvuruları için; http://www.breadli.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

breadli şubeleri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı