Brew Mood Coffee Tea

by Bayilik Lobisi

Brew Mood Coffee & Tea zinciri, Türkiyede kahve & çay sektörünün, mağaza alanında, en geniş hizmet yelpazesini sunan; kahve, çay ve bu ikiliden ayrılmayacak bütün ürünleri, bir “satış aracı” olarak değil, “ihtiyaç” olarak gören, dolayısıyla tüm hizmet içerik çalışmalarını bu yönde ilerleten bir “organizasyondur”.
Brew Mood, genel itibari ile, yaşamımızdan herhangi bir günde, ihtiyaç duyabileceğimiz yeme-içme ihtiyaçları ile bu ihtiyaçları tüketeceğimiz alanları bir bütün olarak düşünerek, gerek mağazacılık konseptinde sunduğu ürün yelpazesi olan kahve, çay, gıda, tatlı, aperitifler ile “dışarıda tüketim ihtiyaçlarını” karşılamayı, gerekse tüketicilerinin bu ihtiyaçları ev-ofis ve outdoor alanlarda da karşılmasını sağlayacak “ekipman” imkanları ve buna ek olarak, uygulama için gerekecek “pratik bilgi ve donanımı” bütün bir hizmet paketi olarak mağazacılığa sığdırmayı başarmış bir organizasyondur.

Brew Mood mağazaları içerisinde sunduğu ürünler ile temelde “demleme sanatının” inceliklerini toplumla buluşturmayı hedefleyen, yeni nesil “çay-kahve mağazacılığı” akımını başlatmış bir “organizasyondur”.
Bu özellikleri ile Brew Mood genel olarak;

– Klasik Dünya Kahveciliğini
– Yeni Nesil Demleme Metodlarını
– Kahve Workshop larını
– Ulusal Tatları ve Dünya Lezetlerini
– Çay ve Kahve İçin Ev Tipi Demleme Yöntem ve Ekipmanlarını
– Kendine Has Kahve/Çay Lezzetlerini ve Satışını

Bünyesinde barındıran, aynı zamanda “kalite ve bütçe” denkleminde her zaman tüketiciden yana olan, misafir memnuniyetinin her ne şartla olursa olsun pozitif olması yönünde eğitim, destek ve bilgi veren özel bir “Organizasyondur”.

Kuruluş yılı:2015
Franchise Adedi :32
Franchise Hedefi: 2020 / 60 adet
Franchise giriş bedeli:150,000TL
Ortalama yatırım bedeli:600,000TL
Reklam katkı payı:Almıyor
Royalty bedeli: % 4
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 50m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı