Briton English AI Language Schools

by Bayilik Lobisi

Franchise Sahibi Olun, Bölgenizde İngilizce Eğitimine Teknoloji ile Yön Verin.
İngilizce öğrenme sektöründe en yenilikçi ve teknolojik franchise’a katıl. İş modelimiz sayesinde, bütün İngilizce kurslarının birbirine benzediği yeniliklere kapalı ve geleneksel bir sektörde, Yapay Zeka Teknolojisi ve Avrupa’nın sayılı okullarında uygulanan Oracy Method ile devrim yaratmayı başardık. Biz Briton English AI Language Schools’ta başarıya ulaşabilmen için bir yönetim sistemi, sürekli eğitim ile bilgi ve destek sunuyoruz. Şubelerimiz verimliliği en üst düzeye taşımak ve rahat bir ortamda en iyi dil eğitimini sunmak için tasarlandı.
Neden Briton English AI ile Ortaklık Kurmalıyım ?
Briton English AI Language Schools, dil eğitim kurumu yatırımı yaparken daima yanınızda ! Briton English AI Language Schools franchise modelini farklı kılan, karlı bir işletme sahibi olmanız için ortaya koyduğumuz yirmi yıllık özel okul sektöründeki bilgi birikimi ve açılış ile ilgili verdiğimiz destektir. Eğitim sektörüne hakim ekibimiz kuruluştan açılışa kadar size tüm gerekli desteği sunar. Bu sayede sıfırdan değil, bir adım önde güçlü bir başlangıç yaparsınız. Büyük ölçekte, hızlı bir büyüme vaad eden bir kurumun yerel ortağı olacaksınız. Bu sayede 12 ila 18 ay arasında yatırımınızın geri dönüşünü alacaksınız. Sizin başarınız ve memnuniyetiniz bizim ilk önceliğimizdir.

Bayilik / Franchise Şartları
Satış veya eğitim sektöründe deneyimli

Ekip yönetme yeteneğine sahip

Yerel bağlantıları kuvvetli

Yerel rakipler hakkında bilgi sahibi

Yeni şubeler açmaya hevesli

Eğitim teknolojilerine ilgili

Bayilik Ürünleri
Genel İngilizce, Kidos English, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS kursu

İşyerinde Aranılan Özellikler
Meb meuhtelif kurslar mevzuatında yazan özelliklerde düz giriş veya 1-2. katta görüş alanında 200 metrekare üzeri iş yerleri.

İsim Hakkı Bedeli
9000

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı