“Bu Gençlikte İŞ Var” 2015 Başvuruları Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var Yarışması 2015 başvuruları devam ediyor. “İyi iş fikirleri yarışıyor” sloganıyla yoluna devam eden, üniversite öğrencilerinin ekip halinde katılarak iyi iş fikirleri ile başvurdukları, ön elemeyi geçen ekiplerin TÜSİAD Üye Rehberleri ile birlikte fikirlerini geliştirme ve iş planı hazırlama imkanı elde ettikleri bir fikir yarışmasıdır

“Bu Gençlikte İŞ Var” Amaçları:
*Girişimcilik ekosistemindeki paydaşların da geniş katılımını sağlayarak üniversite öğrencilerinin girişimciliğe ilişkin farkındalığını artırmak.
*Gençlere girişimciliği bir kariyer alternatifi olarak sunmak.
*Genç girişimci adaylarının TÜSİAD üyelerinin bilgi ve deneyimlerinden faydalanacağı süreçler yaratmak.

Fırsatlar & Ödüller
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yarışması’na katılan tüm gençler, TÜSİAD’ın bilgi, tecrübe ve deneyimi eşliğinde ilerleyecekleri yepyeni bir yolun yanı sıra, pek çok fırsatla da tanışacak. Ayrıca yarışmanın birinci ikinci ve üçüncüsü para ödülü de kazanacak.

Eğitim Kampı
Ön elemeyi geçerek online eğitimi tamamlayan ekipler İstanbul’da 3 gün sürecek eğitim kampına katılma hakkı elde ederler. Eğim kampına katılacak ekiplerin yol ve konaklama masrafları TÜSİAD tarafından karşılanır. Eğitim kampı esnasında katılımcılar girişimciliğe ilişkin temel konulardan etkili sunum tekniklerine kadar birçok alanda eğitim alma ve başarılı girişimcilerden kendi hikayelerini dinleme fırsatı bulurlar. Tüm ekiplerin TÜSİAD rehberlerine iş fikirlerini sundukları eğitim kampının son gününde, en beğenilen iş fikirlerine sahip ekipler TÜSİAD rehberleri ile eşleşirler.

Rehberlik
Eğitim kampının sonunda seçilen ekipler, iki ay boyunca Türkiye’nin en başarılı şirketlerini temsil eden TÜSİAD üyeleri arasından belirlenen rehberler ile bir araya gelme, onların deneyimlerinden faydalanma, görüş öneri ve yönlendirmeleri ile iş fikirlerini geliştirme imkanı bulurlar. TÜSİAD rehberleri eşleştikleri öğrenci grupları ile çalışarak iş fikirlerini etkin ve etkili bir iş planına dönüştürmelerine destek olurlar. TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yarışması’nı diğer iş, fikir ve girişimcilik yarışmalarından ayıran en önemli süreç olan rehberlik, tüm katılımcılara eşsiz bir network ve gözlem fırsatı yaratır.

Para Ödülü
Rehberlik sürecinin sonunda final jürisine sunum yaparak oylama sonucunda ilk üçe giren ekipler, derecelerine göre şöyle ödüllendirilir:
1 Ekibe 75.000 TL
2 Ekibe 50.000 TL
3 Ekibe 25.000 TL

Detaylı bilgi ve katılım için: http://www.bugenclikteisvar.com/

bu gençlikte iş var yarışması
bu gençlikte iş var

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı