Bubble Waffle – Smh Makine

by Bayilik Lobisi

2015 yılında taahhüt-hizmet sektöründe hizmet vermek için kurulan firmamız kamu müteahhitliği alanında uzmanlaşarak büyük projelere imzasını atmıştır. 2019 yılında 40 yılı aşkın süredir el aletleri üreten 1000 m2 kapalı alanlı makine atölyesiyle ortaklık kurup endüstriyel mutfak makineleri sektörüne deneyimli ortakları ve dinamik mühendis kadrosuyla iddalı bir giriş yapmıştır. SMH ENDÜSTRİYEL MUTFAK MAKİNELERİ çalışma hayatına inovatif düşünce yapısı ve %100 yerli malı parolasıyla devam etmektedir. MİSYONUMUZ SMH Makine olarak inancımız çağdaş, yenilikçi üretimi ülkemizde gerçekleştirmektir. Milli istihdam ile ülke ekonomisine yararlı olmak , öncelikle yurtdışından ithal edilen ürünleri ülkemizde üretmeyi ve Türkiye’nin kazanmasını misyon edindik. Yenilikçi mühendis kadromuzla sürekli ar-ge çalışmaları yaparak üretmeye odaklandık. SMH Makine milli istihdam sağlayıp , ithal ürünleri yerlileştirmeye ve yabancı ülkelere ihraç etmeye devam edecek.

VİZYONUMUZ Dünya üzerinde nadir bulunan endüstriyel mutfak ürünlerini milli istihdam sağlayarak üretmek ,ve ihraç etmek. Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükleri yakalamak.

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı