Bülent Börekcilik Bayilik

by Bayilik Lobisi

Cavid-19 döneminde alınabilecek bayiliklerin başında yer almaktadır. Bu dönemde paket servislerinde revaçta olması börekcilik sektöründe karlılık oranlarınıda birlikte getirmektedir. Bülent börekcilik son zamanlarda gördüğü ilgiden dolayı   reklamlarla destekleyerek büyüme yolunda büyük bir adım atmıştır.

Kapsamlı gıda sektörleri arasında yer alan börek sektöründe potansiyeli yüksek bir marka çatısı altında faaliyet göstermek isteyen girişimci ve yatırımcılar Bülent Börek’in franchise fırsatını değerlendirebilir.

Lezzetli Adana Böreği’ni yeniden damak tatlarına uygun bir şekilde revize ederek tüketicilerden tam not almayı başaran Bülent Börekçilik, ülkedeki bayi sayısını artırabilmek amacıyla bayilik veriyor. Günümüzde 100‘ü aşkın bayiliğe sahip olan marka 2020 yılında bayi sayısını 200‘e çıkarmak amacıyla girişimciler ve yatırımcılardan bayilik taleplerini almaya devam ediyor.

Türkiye’nin neredeyse Batı illerinin tamamında bulunan Bülent Börek özellikle Ankara’nın doğusu için gelen bayilik taleplerine daha olumlu yanıt sağlamaktadır. Bu bölgelerde de lezzetli böreklerini tüketiciler ile buluşturmak isteyen Bülent Börek’in bir bayiliğini almak için ortalama 200 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Firmanın profesyonel bayilik ekibi tarafından alınan destekler ile bir bayi kurulumu ortalama 2 hafta sürmektedir.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı