Burger Restoranı Nasıl Açılır?

by Bayilik Lobisi

Burger Restoranı açmak

Yeni bir iş kurmak için Burger restoranı açmak mı istiyorsunuz? Bir burger restoranı açmak isterseniz önce bir iş planı yapmanız gerekli sonrasında coğrafi ve demografinize nasıl uyum sağlayacağınızı düşünerek işe başlayın. Özel konsept Burger restoranlarında yapılan sunumlar bilinen markalardan 1 adım öne çıkmaktadır. Burger restoranı işinde Nusret ve Doctor steak house gibi güçlü markaların konseptlerini incelemenizde de fayda var.

Burger Restoranı Başlatmak İçin Beş Adım

Burger işinde lokasyon

Burger restoranınızın için lokasyonun nerede oalcağına hedef pazarı araştırarak karar verin. Franchise almak mı yoksa özel bir burger konsepti kurmak mı önce bu konuyu araştırın. Hangisi size daha fazla gelir getiriyor? Haftanın her günü iki hafta boyunca restoranların her birini ziyaret edin (ya da daha iyisi, bu görevi hızlandırmak için başkalarının yardımına yardımcı olun) ve bir deftere her müşterinin açıklamasını ve satın alımını yazın. Bu araştırmayı gerçekleştirdiğiniz mevsimi ve müşteri ve / veya satış üzerinde ne gibi bir etkisi olabileceğini göz önünde bulundurun.

Başka restoranlarda hamburger yiyin

Burger Restoranı

Ziyaret ettiğiniz her burger restoranından bazı menü öğelerini satın alın. En çok giden burger modellerini araştırın. Dükkan sahiplerinden fikirler alın ve müşteri kitlelerini gözlemleyin. Fiyatlandırmalar hakkında bilginiz olsun ve kullanılacak malzemelerin tedarikleri hakkında bilgi edinin.

Hamburger ve Hedef Kitle

Lokantada restoranın büyüklüğü, restoran ve burgerlerin ve diğer yiyeceklerin fiyatının sıklığını göz önünde bulundurarak, burger restoranınızın nereye sığacağı konusunda pazarda nerede olmanız gerektiğine karar verin.

Muhasebeci ile Restoran Sahibi Toplantısı

Burger restoranınızın ne olmasını istediğinize bağlı olarak bir franchise ya da küçük işletme için yatırım maliyetlerini araştırın. Her iki konuda da fizibilite yapmaya çalışın. Maliyetler hakkında net bilginiz olması gerekli, ayrıca Muhasebecinizden resmi evraklar ve vergiler hakkında bilgiler edinin.

Burger konsepti ve personeller

Burger restoranınız için gerekli tercihleri yaptıktan sonra personel seçimine geçin ve gerçekten işten anlayan kişiler ile çalışın. Deneyimli personeller tutmak sunacağınız lezzetlerin iyi olmasını sağlar. Personellerinizin eğitim almış olmasına dikkat edin ve güler yüzlü hizmet vermeye çalışın.

Not: Özel Konsept Burger restoranı açmak istiyorsanız bize iletişim bölümünde yazabilirsiniz veya aşağıda ki genel bayilik bilgi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı