Burgerman; 6 Şubeden Sonra Franchise Verecek

by Bayilik Lobisi

Şahan Gökbakar ve Fatih Terim ortak oldu. “Bu yatırım artacak. İstanbul’da 4 şube daha açacağız. 2 tane de İstanbul dışında. Daha sonra franchise vermeyi planlıyoruz.”
Recep İvedik filmleriyle ‘seyirci rekoru kıran’ Şahan Gökbakar, Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim ve Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin ve Mesut Tatlışen 1 milyon liralık yatırımla ‘Burgerman’ adıyla 4.Levent’te restoran açtı. Gökbakar İnstagram hesabından “Köfte ve patatesler dondurulmuş olmayacak. Etlerimiz de helal kesim sertifikalıdır” açıklaması yaptı.

Hürriyet’ten Ceyhun Kuburlu’nun haberine göre, yüzde 70’i Şahan Gökbakar’a ait olan Burgerman 17 Haziran’da açıldı. Tatlışen, “Şahan Gökbakar ile uzun süredir böyle bir işe girmek için çalışmalar yapıyorduk. Amerika’da son yıllarda yerel hamburger markalarının çok hızlı büyüdüğünü gördük. Birkaç kez ABD’de bu markaları inceleme fırsatı bulduk. Sonunda ‘Burgerman’ markasını yarattık. İlk etapta 1 milyon liralık yatırım yaptık. Bu yatırım artacak. İstanbul’da 4 şube daha açacağız. 2 tane de İstanbul dışında. Daha sonra franchise vermeyi planlıyoruz.” dedi.

Burgerman’in açıldığı ilk gün 1000’e yakın kişinin geldiğini belirten Mesut Tatlışen Şahan Gökbakar’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımların etkili olduğunu söylerken, Gökbakar ise instagramdan paylaştığı fotoğraflara “Allah yolumuzu açık etsin. Ramazan boyunca gündüzler sakin olacağı için hem eksiklerimizi göreceğiz hem de antrenman yapmış olacağız. Taze dondurulmamış burger köftesi ve taze, dondurulmamış patatesin tadına bakmak isteyen herkesi Burgerman’e bekleriz. Not: Nazar etme ne olur, çalış senin de olur.” diye yazdı.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı