Burger@’ten Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Fırsat

by Bayilik Lobisi

“Ev yapımı’ burger konsepti ile kısa sürede müdavimlerini oluşturan Burger@, franchise ile büyüme kararı aldı.

Şu anda 5 şubede hizmet veren Burger@, 2015’te 30 şubeye çıkmayı, önümüzdeki 3 yıl içerisinde ise 106 restorana ulaşmayı hedefliyor. Franchise bedeli 40 bin dolar, loyalty bedeli ise yüzde 6 olarak belirlendi.

Klasik burger restoran zincirlerinin aksine ‘Ev yapımı’ burger anlayışı ile sektörde fark yaratan Burger@, kendi işini kurmak isteyenlere kapılarını açıyor. Bu yıl 30 şubeye ulaşmayı hedefleyen burger zinciri franchise ile büyüme kararı aldı. Franchise bedeli olarak 40 bin dolar, loyalty bedeli ise yüzde 6 olarak belirlendi. Ortalama yatırım maliyetinin ise 150 bin dolar olması tahmin ediliyor.

Fast Food sektörü yılda yüzde 25-30 büyüyor

Burger@ CEO’su Semiha Demiral, şirketin Mehmet Veysel Keskin ve Ahmet Sarıkol tarafından tamamen yerli sermaye ile kurulduğunu, ortakları ve yöneticilerinin yiyecek sektörünün deneyimli isimlerinden olması avantajıyla yola çıktıklarını söyledi. Demiral, “Ekonomik büyüme ve sosyo kültürel değişimlere paralel olarak fast food sektörünün pazar payı da giderek artıyor. ABD ve AB ülkelerinin rakamlarını incelediğimizde Türk fast food sektörünün her yıl yüzde 25-30 büyüyeceğini öngörebiliriz. 2015 yılında restoran sektörünün 25 milyar doları geçmesi bekleniyor. Fast Food sektörünün buradaki payı ortalama yüzde 15 civarında yani 3,7 milyar dolar civarında gerçekleşiyor. ” dedi.

‘Ev yapımı’ konseptine yoğun ilgi

Demiral sözlerini şöyle sürdürdü: “Hızla büyüyen hazır yemek sektörü iş adamları ve yabancı yatırımcılar için girişim fırsatları sunuyor. Burger@ bu alanda farklı lezzet ve sunumlar yapan, doğru yönetim, kurumsallaşma ve franchising modeliyle büyüme fırsatı sunan yerli burger zinciri markası olarak öncü oldu. Dünya çapında lider markaların Türkiye’ye getirmiş olduğu restoran zincirleri her ne kadar pazar payının çoğunluğunu oluştursa da, ‘Home made’, yani ‘Ev yapımı’ burger konseptimiz ciddi anlamda rağbet gördü. Sağlıklı burger anlayışını benimseyen Burger@, kendi ekmeği ve kendi etini üreterek Türk damak tadına hitap eden özel lezzetlerle farkını ortaya koydu.”

İşletmecilikten hizmete girişimcilere destek veriliyor

Girişimcilere restoran işletmeciliği ve genel işletmecilik eğitimi veren Burger@, yatırımcıya kendi restoranını işletebilecek alt yapıyı kazandırıyor. Hem müşteri memnuniyeti, hem de franchise yatırımlarını korumak amacıyla düzenli denetimler gerçekleştiren Burger@, hizmet, bilgi ve ürün kalitesini de sürekli denetim altında tutuyor. Girişimcilere lokasyon seçme desteğinin yanı sıra mimari projenin hazırlanması, uygulama firmalarının seçilmesi ve doğru uygulanması sürecinde profesyonel kadro tarafından destek sağlanıyor.

Franchise detayları;

Lokasyon: Tüm Türkiye

Hedeflenen bayi sayısı: 2015 yılı için 30 şube

İlk sermaye: Toplam yatırım bedeli yaklaşık olarak 150 bin dolar

Bayilerde aranan özellikler: Kurumsal kimliği koruyabilecek, nitelikli, işi sahiplenebilecek

Başvuru için:  franchise@burgeret.com

0216 332 26 64

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı