Bursa Kebap Evi Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Bursa Kebap Evi; misafirlerinin geleneksel Türk lezzeti olan Bursa Kebabı’na yüksek kalite, uygun fiyat ile şık restoranlarda kolayca ulaşmalarını sağlamak amacıyla 2003 yılında kurulmuştur. Bugün ise Türkiye, Almanya,Birleşik Arap Emirlikleri,İran ve Azerbaycan’da toplam 5 ülkede 37 ilde 100’ü geçen şube sayısı ile hizmet vermektedir.

Bursa Kebap Evi rekor büyüme oranı ile bugün Türkiye’nin en gözde İskender restoranı zinciri olmayı başarmıştır. Kalite ve lezzetten ödün vermeden, yatırımcı dostu anlayışı ile büyümeye devam etmektedir.Her restoranında aynı hizmet ve kaliteyi sunan BKE, en taze,doğal ve lezzetli malzemeleri, şık restoranlarında uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmaktadır.

Türkiye pazarında şube sayısı ve satış hacmi ile en büyük restoran zincirileri arasında yer alan BKE; geleneksel Türk lezzetini tüm dünyaya yaymayı hedeflemektedir .Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu genelinde 100’ü geçen şubesiyle her yıl 10 milyondan fazla misafir ağırlamanın gururunu yaşamaktadır. Bursa kebap Evi 2016 yılında ITQI Üstün lezzet ödülüne layık görülmüştür.

FRANCHISING

Dünyanın en büyük ve en çok kazandıran İskender restoran zincirinin yatırımcısı olmak ister misiniz?

Türkiye’nin en büyük iskender restoran zincirlerinden olan BKE, Türkiye, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri,İran ve Azerbaycan’da toplam 5 ülkede, 37 ilde 99 şube ile hizmet vermektedir. Formülü Helvacı ailesine ait olan geleneksel lezzetini misafirlerine kaliteli ve hijyenik olarak güler yüzlü hizmet anlayışıyla her noktada aynı üstün lezzetle sunmaktadır. Şubelerine ve iş ortaklarına en çok kazandıran ve değer katan gıda markası olma yolunda hızla çalışmaktadır.

Geleneksel lezzetimizi Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına yaymak için Franchise’larımızla iş birliği yapmaktadır. Genel merkez hizmet için çalışırken, operasyon ekibi ise şubelerin karlılığı için çalışmakta, BKE bayileri her noktada markanın gücünü ve desteğini hissetmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı