BySolvo Franchise Bedeli Almıyor

by Bayilik Lobisi

BySolvo’dan, kendi işini kurmak isteyen bay ve bayanlara özel bayilik fırsatı.
BySolvo’dan, kendi işini kurmak isteyen bay ve bayanlara özel bayilik fırsatı. Mobilya ve dekorasyon sektörüne yeni bir bakış açısı getiren BySolvo’dan, kendi işini kurmak isteyen bay ve bayanlara özel bayilik fırsatı…BySolvodan, kendi işini kurmak isteyen bay ve bayanlara özel bayilik fırsatı

 

BySolvo, kendi işine sahip olmak isteyen girişimcilere, sıfır bedelle iş sahibi olma imkanı sağlıyor. Üstelik girişimcilerin her türlü taleplerini karşılayarak, bunu da yatırımcılarına fırsat olarak sunuyor. Geliştirilen üç tip bayilik modelinden “Katalog Bayiliği” ile kolay bir iş imkanı sağlıyor.

 

Özellikle çalışan kişilere ikinci bir iş fırsatı ve ek gelir kaynağı da olabilecek katalog bayilik modelinde, girişimci uygun kriter ve koşullara sahip ise herhangi bir yatırıma gerek kalmadan direkt bayi olabiliyor. Kendisine sunulan kataloğun yanında BySolvo kurumsal kimliğine dahil olmasının ardından sağlanan kartvizit, broşür, İnternet tabanlı program vs. gibi donanımla anında kendi işine başlayabiliyor. Ayrıca satışı artırıcı Pazarlama eğitimlerini de üstlenen BySolvo, katolog bayisinin satışını kolaylaştırıcı ve artırıcı imkanları ile de bayisine verdiği önemi gösteriyor. Ayrıca satışlardan verdiği pirimler ile de bayisini son derece mutlu ediyor.

 

BySolvo güçlü bir franchisör olarak, yatırımcısına ürünler hariç hiçbir masraf yaptırmadan iş olanağı sunuyor.konuthaberleri.com

 

Ayrıntılı Bilgi: www.bysolvo.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı