Cafe de Lokma Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Hakkımızda

Tarihi Orta Asya’ya dayanan, Türklerin Anadolu’ya yerleşmesi sonucu padişah saraylarına girecek kadar benimsenip sevilen Ege Bölgesi’ne has bir tat olan; şerbetsiz, özel içi beyaz veya çikolata krema dolgulu ve üzeri Belçika çikolatası ile kaplı lokma tatlımız; Ege’nin güzelliklerini kalabalık şehirlerdeki misafirlerine her mevsim ulaşılabilir kılma hayalini gerçekleştirmek amacıyla başladı hikayemiz.

Misyon

İyi tatlı yiyen, iyi düşünür. İyi düşünen, dostuyla paylaşır. Dost Sohbeti bu dünyadaki en kıymetli hazinelerden biridir. Çabamız dost sohbetini tüm Türkiye’ye çoğaltmak içindir.

Vizyon

Başarımızın ardındaki sır, bir Türkiye markası olma yolunda ilerlerken özel olarak üretimini yapmış olduğumuz lokmamızı Türkiye’ye coşkuyla yaymaktır.

 

Amacımız iş ortaklarımızla ile birlikte kaliteden ödün vermeden birlikte büyümek lokma 2 farklı konseptte bayilik verecektir
Kioks modelimiz
10-15m2 arası olup kurulum maliyeti 80.000 ila 90.000tl arasındadır.(kesin maliyet yer ve m2 oranına göre netlik kazanır)
Cafe Konseptimiz
40-60m2 arası olup kurulum maliyetleri ortalama 150.000 tl dir.(kesin maliyet yer ve m2 oranlarına göre hesaplanıp netlik kazanır)
İlk 10 bayilik için isim hakkı bedeli alınmayacaktır.
Cirodan pay %5
Bayilik süreci
Telefon veya mail yoluyla iletişim sonucuna göre ön görüşme randevusu verilir.
Ön görüşme sonucunda anlaşma yapılırsa sözleşme imzalanır.
Mekan ve yer ziyaretinden sonra kesin maliyet belirlenir.
Mimarımızın kontrolünde mimari çalışma yapılır. Makine parkuru kurulur.
Anlaşma dahilinde ürün tedariği yapılır.
Eğitmenlerimiz personele 5 günlük eğitim sonrasında faaliyete başlar.
Cafe de lokma ailemize katılmak isterseniz danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Tel : 0 545 267 14 48
Mail : eozmendanisman@gmail.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı