Cake Fond Franchise Hazırlıklarına Başladı

by Bayilik Lobisi

Pastanecilikte bir aile şirketi olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren Öztürkler’in genç üyeleri büyük adımlar atarak kendi markalarını oluşturdu. Pasta ve çikolatanın kaliteden ödün vermeyen yeni markası Cake Fond, sektöre hızlı bir giriş yaptı. Cake Fond’un Genel Müdürü İlhan Öztürk, Fransız pastaları ve konsept ürünlerinde iddialı olduklarını söyledi. Yeni ürünler üzerine başarılı bir Ar-Ge çalışmasında bulunduklarını belirten İlhan Öztürk, geniş bir hazırlık sürecinin ardından Cake Fond ürünleriyle hizmete geçtiklerini belirtti. Ağırlıklı olarak Fransız Pastaları yaptıklarını ve bunun yanı sıra Türk ve dünya tatlılarının da ürün grupları arasında yer aldığını sözlerine ilave eden Öztürk, Cake Fond’un ilk yılının başarılı bir şekilde geçtiğini vurguladı.

FRANCHİSE TALEPLERİNE CEVAP VERECEK
Gelen olumlu tepkilerin kendilerini oldukça mutlu ettiğini söyleyen İlhan Öztürk, “Bu lezzetten haberdar olan girişimciler Cake Fond markasını bulundukları il ya da bölgelere taşımak istedi. Ayrıca, konsept kafe sahibi markalar da ürünlerimizi kendi şubelerinde müşterileri ile buluşturmak istedi. Böylece franchise hedeflerimizi öncelikli tutarak üretim kapasitemizi genişlettik. Cake Fond’u daha büyük kitlelerle buluşturmaya hazırlandık.” dedi.

CAKE FOND KALBE HİTAP EDER
Cake Fond pasta ve çikolatalarının uluslararası başarı gösteren pasta ustaları tarafınca özenle ve özel tariflerle hazırlandığını belirten Öztürk, “Üretim aşamasında kullanılan çikolata, meyve, fıstık ve diğer tüm ürünlerde doğal malzemeler kullanıyoruz. Ürünlerimizin içindeki yoğun kıvam, her bir malzemenin verdiği ayrı tat kalbinize ulaşır ve size mutlu etmek için üzerine ne düşerse yapar. Cake Fond ürünleri sadece damaklara değil aynı zamanda kalbinize de hitap eder.” dedi.

İletişim:
http://www.cakefond.com/

(İHA)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı