CAKE PLANET BAYİLİK VERİYOR

by Bayilik Lobisi

UZAY, 1973 yılında Altıparmak’ta şu anda faaliyetini sürdürmekte olduğu şubesinde Ali Birgül ve Nizamettin Erol ortaklığı ile Bursalılar’ a enfes ürünlerini sunmaya başladı. Temiz ve titiz üretim, kaliteye verilen önem, imalatın en doğal ve en taze malzemelerle yapılması konusunda gösterilen hassasiyetle birlikte Ali Birgül ve Nizamettin Erol’ un pastacılığa ve pastaneciliğe getirdiği yenilikler kısa sürede UZAY tatlarını daha çok sevilir ve aranılır kıldı.

40. yılında UZAY PASTANESİ, ikinci kuşak temsilcilerinin yönetiminde kuruluşundan bu yana taviz vermediği ürün kalitesi, yenilikçi ve inovatif yönetimi ile ilerlemeye devam ediyor. Bugün 7 şubesi ile Pastane-Cafe-Restaurant alanlarında hizmet vermenin yanı sıra, Uzay Outside Catering ile davet ve açılış organizasyonlarına, UZAY’ ın Pasta Mutfağı ile pastacılık sırlarını pastacılığı seven herkesle paylaşmaya devam ediyor.

Cake Planet
Günümüz tüketici gruplarının ev dışı yeme içme alışkanlıkları hızla artıyor. Buna paralel olarak hem ulusal hem de uluslararası cafe ve restoran zincirlerinin Türkiye faaliyetleri de hızla artıyor. Bu firmaların ürün kalitesi yüksek, lezzetli ve standart ürünler üretebilen üreticilere olan ihtiyacı ve ilgisi CAKE PLANET’ ın esas çıkış noktasını oluşturmaktadır.

UZAY 2012 yılında yeni markası CAKE PLANET ile Bursalılar’ ın yıllardır çok yakından bildiği UZAY lezzetlerini yeni kişilerle paylaşıp uzaklara taşımaya başladı.

CAKE PLANET faaliyete geçtiği Bursa merkez olmak üzere çevre illerde kısa sürede ürün kalitesi ve lezzeti, üretim süreçleri, pazarlama aksiyonları ile farklı çizgisini ortaya koymuş, uygun maliyetleri ile ortaklarına fayda ilkesini hiçbir zaman göz ardı etmeme ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı