Çalımlıoğlu Gayrimenkul Bayilik Vermeye Başladı

by Bayilik Lobisi

Sektöründe hızla büyüyen Çalımlıoğlu Gayrimenkul A.Ş. bayilik vermeye başladı. İlk bayisini Bursa Nilüfer İlçesi’nin İrfaniye Mahallesi’nde açan şirket, vereceği diğer bayiliklerle daha da çok müşteriye ulaşmayı planlıyor.

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndaki Corner Plus İş Merkezi’nde yapımına yeni başlanan ofis ise Türkiye’nin en büyük emlak ofisi olmaya aday. Şubenin açılışında Çalımlıoğlu Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Harun Çalımlıoğlu’yla birlikte kurdele kesen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa’da ve Nilüfer’de nüfusun hızla arttığını ve bir çok yeni planlamalar yapıldığını belirtirek, “Eskiden insanlar yatırım yapacağım derken çok dolandırıldılar. Güvenilir yatırım şirketleri, danışmanları yoktu. Şimdilerde is bu işi güvenilir bir şekilde yapanlara, özellikle de Çalımlıoğlu’na teşekkür ederim. İnsanlarımız yatırım yaparken dikkatli olsunlar ve güvenilir şirketlere danışsınlar” diye konuştu.

İlk bayiliği verdiklerini ve daha çok bayilik vereceklerini söyleyen Çalımlıoğlu ise, “Bundan sonra sıradan bir şirket olmayacağız. En iyi isimlerle çalışacağız ve en büyük işleri yapacağız. Bu gün ilk bayimizi açtık. En yakın zamanda İstanbul’da, Londra’da ve Almanya’da da bayilikler vereceğiz” dedi.

Çalımlıoğlu Gayrimenkul bayilik ve franchise hakkında detaylı bilgi almak isteyen girişimci ve yatırımcıları bekliyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES:
ALAADDİNBEY MAH. İZMİRYOLU CAD. ULUDAĞ TİCARET MERKEZİ NO:277/4 16220 NİLÜFER/BURSA

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 7 616
ŞUBE TELEFON :0224 413 77 70
GSM :0532 162 54 98
FAX : 0224 413 89 97
WEB: http://calimlioglu.com.tr/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı