Çalımlıoğlu Gayrimenkul Fuardan Memnun Ayrıldı

by Bayilik Lobisi

Franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimcileri ve yatırımcıları İstanbul’da buluşturan Medya Fors Fuarcılık Organizasyonu “13. Bayim Olur Musun?, Franchise ve Markalı Bayilik Fuarı” CNR Fuar Merkezi’nde 15-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. Bütün sektörlerden katılımcıları aynı çatı çatısı altında toplayan fuar, ABD, Avrupa Birliği, Asya, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’nden gelen yatırımcıları Türk markalarıyla buluşturdu.

Fuarda Bursa’nın gayrimenkul sektöründe bilinen markası Çalımlıoğlu Gayrimenkul A.Ş.de 7.holde ziyaretçilerini karşıladı. Tecrübeli ve güvenilir kadrosuna daha da güç katmak, birlikte daha da büyümek için girişimcileri franchisee olmaya çağıran Çalımlıoğlu Gayrimenkul A.Ş. Franchising Yöneticisi Serdal Özgan, firmanın gördüğü yoğun ilgi ve talepten son derece memnun kaldıklarını söyledi.

Firmanın Kurumsal İletişim Yöneticisi Eda Çalışan, bu tür büyük organizasyonlar aracılığı ile hem yatırımcı hem de girişimcilerle buluşma fırsatı yakaladıklarını ifade ederek, “Fuarda sadece franchise sistemimizi anlatmakla kalmadık. 2 kampanyamızın ve markamıza ait 20 bin dönüm arazinin de lansmanını gerçekleştirdik. Yatırımcı zaten arazinin en çok kazandıran yatırım enstrümanı olduğunu biliyor. Biz onlara yatırımlarını en iyi şekilde hangi bölgelerde değerlendirebileceklerini, bölgelerde yapılacak olan projeleri anlatıyoruz. Fuarda kurduğumuz bağlantıların şimdiden, çok hızlı bir şekilde satışa döndüğünü görmek bizi ayrıca mutlu ediyor. 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında yine CNR’da olacağız. EMLAK 2015 Fuarında da ziyaretçilerimizi standımıza bekliyoruz” dedi.

çalımlıoğlu fuar

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı