Çalımlıoğlu Gayrimenkul’den Girişimcilere Franchise Teklifi

by Bayilik Lobisi

25 Yıldır Gayrimenkul sektöründe büyümesini sürdüren Çalımlıoğlu Gayrimenkul A.Ş. yeni dönem ile birlikte franchise hedeflerini de büyütmüş durumda.

Bursa kökenli bir marka olan Çalımlıoğlu Gayrimenkul A.Ş’nin en önemli hedefi uluslararası bir firma olmak. 25 yıllık tecrübemizle bu yolda kendisine eşlik edecek temsilciler arıyoruz. Franchisor’lerine tüm birikimlerini ve sektör tecrübelerini aktarıp, hem kazanan hem de kazandıran bir yapıda olmak istiyoruz. Çalımlıoğlu Gayrimenkul A.Ş. olarak kurumsallaşma faaliyetlerimizi tamamladık ve uzman kadrosuyla hızla yolumuza devam ediyoruz. Hedefimiz, konusunda uzman danışmanlar çalıştıran, en dürüst ve en güvenilir franchise ofislerine sahip olmaktır.

Çalımlıoğlu Gayrimenkul ve franchise şartları için daha fazla ilgi almak isterseniz firmanın http://calimlioglu.com.tr/iletisim.php web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı