Car Wax Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

“Car Wax şuan 50  istasyonuyla “Boya Yüzeyi Parlatma ve Koruma Sistemleri” olarak faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları Amerikan formülasyonlarıyla otomobil bakım ve koruma ürünleri üretimi kimyasal tedarikçisidir. Kara ve deniz taşıt araçlarında boya koruma sistemleri, detaylı iç ve dış temizlik, döşeme, halı ve vinil koruma sistemleri, oto pas önleme sistemleri ve ses yalıtım sistemlerini uygulamak , küçük alan kaporta ve boya tamir işlemleri, cam filmi ve kaput koruyucu filmi, su itici cam kaplaması uygulamaları ve aksesuar montajları yapmak suretiyle hizmet faaliyetlerinde bulunmaktadır.  İstanbul, Ankara, Antalya,Nevşehir ve yurt dışında Kazakistan Almata’da Car Wax olarak hizmet sunmaktayız. İlk Franchise istasyonumuzun açılışını 2002 yılında gerçekleştirdik. Kurumsal yapının oluşumu için makine ve kimyasal donanımı tamamlayarak uzman kadromuzla, standart hizmet kalitesi ve sürekliliği hedeflediğimiz için Franchise sistemi ile büyümeyi hedefledik. Franchise zincirlerimize yenilerini eklemeye hızla devam etmekteyiz. 2015 yılında 50 olan Car Wax istasyonlarımızın sayısını 130’a çıkarmak ve Car Wax hizmetlerini tüm Türkiye’ye ve Yurt Dışına yaymak istiyoruz.  Car Wax, Türkiye’de bölgeleri gelir gruplarına göre C, CC ve CCC istasyon tipi olarak bölgelere ayırmış ve her bölge için franchise bedelini farklı belirlemiştir. Sistemimiz uzun yıllardır oturmuş, konusunda çok büyük deneyimi olan,  köklü bir franchise sistemidir.   Franchisee’lerimize istasyonun açılışından itibaren ve sonrasında da gerekli teknik yardım ve desteklerimizi vermeye devam ediyoruz. İstasyondaki çalışan personele gerekli teknik ve pazarlama eğitimi verilmektedir. Ayrıca istasyonda sektörün gerektirdiği özel olarak üretilmiş uygulama yöntemleri ve teçhizatları kullanılmaktadır. İstasyonlarda uygulanacak bütün kimyasalların özel formülleriyle üretilmiş Car Wax patentli kaliteli ve profesyonel ürünleri lojistik olarak sunulacaktır. İstasyonun açılış ve sonrasında broşür, poster, gazete ve dergi grafik çalışmaları gibi reklam hizmetlerinde destek olmaktadır. Dünyanın her yerinden girebileceği bir network şifresi ile istasyonuna ait portföy girme, müşteri bilgilerine ulaşma, gelen maillerine kolaylıkla ulaşabilme, resim yükleyebilme gibi pek çok kolaylıklara sahip olacaktır.   2000 yılından bu güne kadar kazanılan bilgi ve birikimlerin harmanlanmasıyla oluşan sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgileri ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz. Franchise zincirimize katılmak isteyen franchise adaylarına şimdiden teşekkür etmek isterim.” diyor Car Wax Yönetim Kurulu Başkanı M. Mumcu.

Car Wax AVM ve Car Care Sektörünün 1 Numaralı Tercihi.
-Farklı Kurulum Modelleri
-Kendine Özgü Konsepti
-Sınırsız Eğitim Desteği
-Sınırsız Pazarlama Desteği
-Farklı Hizmet Seçenekleri
-Geniş Ürün Yelpazesi ile…

Car Care Sektörünün en hızlı büyüyen markası ile kazanmak isteyen tüm yatırımcıları bekliyor.

Franchise
Car Wax’ın standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yenilikleri, destek veren ekipleri ve kurumsal yapısıyla,müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen,Carwax’ın franchise için mükemmel bir adres oldugunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır
Car Wax 2000 yılında Car Care sektöründe Otomobil Boya Bakım ve Koruma ürünleri üretimi ve kimyasalı tedarikçisi olarak faaliyete başlamış bir firmadır. Amacımız başarılı franchisee’lerle büyümek, sürekli gelişen sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olup, ürün ve hizmetlerle ilgili bekletinin üstünde fayda sağlayacak şekilde taleplerini %100 yerine getirmek temel ilkemizdir.

-Car Wax Markası – Otomobil ve diğer taşıtların koruma, temizlik ve aksesuar uygulamalarında endüstri standartları yaratan dünyanın lider kuruluşları ile çalışır.
-Türkiye’de 2000’den beri başarı ile sürdürülen çalışma,
-Yeni ve kullanılmış araçların korunmasında ve aksesuarlarında sürekli yenilenen teknoloji,
-Geniş ürün yelpazesi,
-Eksiksiz teknik eğitim ve pazarlama eğitimi,
-Tüm koruma ve geliştirme sistemleri için özel olarak üretilmiş uygulama yöntemleri ve teçhizatı,
-Car Wax özel tedarik ettiği ve yalnızca CAR WAX bayilerinin kullanımına verilen patentli, dünyanın en kaliteli ve en son profesyonel ürünleri,
-Yerel ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilen broşür, poster, gazete, ve dergi grafik çalışmaları gibi reklam malzemeleri, tüm bayilerin katılımıyla reklam giderlerinde düşük maliyet,
-Verimli ve düzenli çalışan profesyonel görünümlü bir istasyon kurulması için yer seçimi, yerleşim planı ve dekorasyon rehberliği,
-Bayinin hem yöneticisinin hem de teknik ve satış elemanlarının genel merkezde pilot istasyonda eğitilmesi,
-Yeni istasyonun işletmeye alınmasında en az iki hafta süre ile iş başında teknik yardım ve satış yardımı,
-Teknik ve pazarlama konularında sürekli denetim ve yardım programı
-Mevcut ve yeni ürünler üzerinde merkezimizde yapılan sürekli araştırma ve geliştirme,
-Son gelişmeleri, yararlı bilgileri aktarmada kullanılan haberleşme sistemi,
-Sürekli güncel tutulan web sitesi,
-Düzenli çalışan bir işletme için geliştirilmiş bilgisayar programı,
-Memnun ayrılan müşterilerin sağlayacakları daha başka bir çok avantaj…
-Dünyanın her yerinden network şifresini girerek sistemi takip edebiliyor, ( portföy girme, resim yükleyebilme, mal sahibi ve müşteri bilgilerine anında ulaşım, gelen maillere ulaşım kolaylıkları)
-Personel eğitimi yaklaşık 1 ay süresince İstanbul’da yapılmaktadır. Konaklama, yemek ve ulaşım giderleri yatırımcıya aittir.

Car Wax Franchise Başvuruları için:
Yenişehir Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı Çağatay Plaza,  NO : 46 / 3 Ataşehir, İSTANBUL – TÜRKİYE – 0 216 540 03 48
info@carwax.com.tr – http://carwax.com.tr/bayilik/

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı