Carwash Turko Cafe Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Carwash Turko Cafe, sizlere olağanüstü bir araba yıkama deneyimi sunması için hazırlanıyor. Carwash Turko Cafe Franchising yatırımcılarına olağanüstü bir franchise deneyimi sunacak. Carwash Turko araç yıkama istasyonlarında ki kafeleri ile müşterilerini ev konforunda ağırlamayı hedefliyor.

Carwash Turko Oto Yıkama Cafe’de gerektiğinde pazarlama ve eğitime destek veren Carwash Turko Cafe franchising sistemi ile Türkiye pazarında söz sahibi olmaya hazır. Dünyada gün geçtikçe gelişen detaylı otomobil temizliği ve cafe işletmesi ile ülkemizde bir ilki gerçekleştirmek yeni yatırımcı ve girişimcilerini bekleyen Carwash franchise sistemine bir göz atalım.

Carwash bayilik sisteminde, Aylık Cirodan Kar Payı , Yıllık İsim Ücreti Alınmaz… Kurulum maliyeti 10 Bin TL’dir.

Bayi Olma Süreci
ÖN BAŞVURU
Bayimiz olmak için öncelikle internet sitemiz üzerinden bayi başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır.

ÖN BAŞVURU KABUL
Doldurduğunuz form tarafımızdan bazı kriterler göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Örneğin başvuru yapılacak mahalde başka bir istasyon olması, başvuru yapılacak yerin iş yeri için uygunsuz olması gibi nedenler olumsuz cevap niteliğindedir. Ön başvurusu kabul edilen bayi adayıyla şirketimiz bünyesinde yüz yüze görüşme yapılır.

İŞ SUNUMU
Görüşmeden olumlu sonuç alan bayi adayı ayrıntılı iş sunumu hazırlar. Bu sunum içerisinde bayi açılacak yerin detaylı özellikleri, hedef kitle, nüfus, hava ve coğrafi şartlar, kalifiye eleman aralığı gibi konular yer almaktadır.

PROTOKOL
Başvurusu onaylanan adayla protokol yapılır.

EĞİTİM VE ŞUBE TASARIMI
Protokol imzalanan aday ve personel yaklaşık 2 haftalık temel eğitim sürecinden geçer. Bu sırada bayi teknik şartnameye uygun şekilde tasarlanır. Bayi için kurumsal kimlik (kartvizit, fatura,şapka, tişört, bardak, atentli kağıt vb.) hazırlanır.

VE MUTLU SON…
Tamamlanan eğitim sürecinin ardından bayilik sözleşmesi imzalanır ve devasa bir açılışla iş yeri faaliyete geçer.

Destek
Carwash Turko ailesi olarak yenilenen ve gelişen teknolojilerle birlikte bayilerimize eş zamanlı destek ve eğitim hizmeti sunuyoruz. Eğitim ihtiyacı olan personel kalifiye edilerek Carwash Turko ailesine katılır.

Bayilerimiz uygulamalarını yaparken sadece Carwash Turko markalı ürünleri kullanmakla yükümlüdür. Ürünlerin temini merkezimizden sağlanmaktadır.

Carwash Turko Cafe Bayilik Başvurusu İçin Tıklayınız
carwash franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı