Carwinmax Car Care Systems Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Carwinmax Car Care Systems, otomobil temizlik & bakim hizmetleri alanında bayilik veriyor.

Carwinmax Car Care Systems, otomobil bakim hizmetleri alanında bayilik veriyor. CARWİNMAX 14 Eylül yılanda kurulmuş olup faliyet alanı otomotivdir.Bayii ağlarımız birbirini tamamlayan bir yelpaze içinde olup, kendi alanında lider firmalardır. Vizyonumuz çerçevesinde hizmet ettiğimiz sektörde güvenilir olmak sürekliliği sağlamak en önde gelen vizyonumuzdur.

CARWİNMAX çok genç olmasına karşın bünyesinde 20 kişi çalıştıran bir firma konumuna gelmiştir. Amaçlarımızdan biride daha çok insanı bünyemize katmak ve onları toplum değerlerine paralel birşekilde yerleştirmektir.Başlangıç noktamız ise, bir şirketin toplam değerinin kendi adına çalışan personel değerine eşit olduğu ilkesidir. Ayrıca çözüm ortağını yaptığımız MAFRA SPA ISO. 9001 14001 , 18001 kalite ve çevre sertifikaları olan H.A.C.C.P. standartlarına sıkı sıkıya bağlı sürekli gelişim ve evrim ile özdeşleşmiş bir kuruluştur. CARWİNMAX firması tamamı ile, öz sermayesi ile çalışan, ve müşteri ile paylaşımını en üst düzeye çıkartmak için çaba gösteren bir şirket olup, yine aynı vizyon çerçevesinde şanlıurfa geneline 5 adet bayii ve uygulama alanını güçlendirmiştir bayiilik sisteminde pazarlama ve eğitim planlaması ana merkeze aittir.

Yatırım bedeli 20.00 Bin ile 30 Bin TL arasında olan Carwinmax bayilerine: Personel Desteği, Eğitim Desteği, Bölge Koruması gibi destekler sunuyor.

İletişim için:
0545 315 83 15
carwinmax@gmail.com
http://www.carwinmax.com/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı