Centat Çiğ Köfte Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve sürekli gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, CENTAT Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyor.

Tek bir şubeyle başlayan ve çok kısa sürede Türkiye’nin 14 ilinde 80’i aşkın şubeyi kuran, ürün kalitesi ile Dünya çapında mağazalar zinciri olan ve Türkiye’de 230 şubesiyle Carrefour, Real, Çağrı, Kim, Hakmar, Happy Center gibi market ve mağaza zincirleri tarafından tercih edilen Centat Çiğ Köfte ile siz de kendi işinizi kurabilirsiniz. Centat büyük mağaza zincirleri dışında kendi şubeleri ile lezzetini ve kalitesini tüm Türkiye’ye yaymayı hedefliyor. CENTAT Türkiye’nin ilk çiğ köfte fabrikasını kurarak, Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirmekte ve sürekli yapılan iyileştirme çalışmaları ile her zaman bir adım önde olmayı başarmaktadır. İnsana yatırım yapmayı ilke edinmiş olan CENTAT’ta, tüm personel, niteliklerine göre titizlikle seçilir ve devamlı eğitimlerle gelişimlerine katkı sağlanır. Tüm bunların yanında, etsiz çiğ köfte de lezzet denilince ilk akla gelen marka olmayı başararak, tüketici taleplerini de eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalarıyla da şubelerine destek olmaktadır. CENTAT Franchising’ine sahip olmak demek, etsiz çiğ köfte sektöründeki öncü kuruluşun bir parçası olmak demektir.

CENTAT, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden CENTAT ailesine katılabilirsiniz.
-Tek prosedür, Centat’ın kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.
-Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.
-CENTAT ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir.
-CENTAT bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.
-Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.
-Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.
-Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.
-CENTAT’la çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız.
-Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.
-Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz.
-Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.
-Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.

Detaylı bilgi için: 0850 840 50 94

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı