Century 21 Türkiye Hedeflerini Büyüttü

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin önemli gayrimenkul firmaları arasında yer alan Century 21 Türkiye, 2016 yılında gayrimenkul pazarlama ofis ağını ülke genelinde 93’ten 130’a çıkarmayı hedefliyor. Dünyanın önemli emlak bayilik sistemi olan Century 21, 3 yıl içinde Türkiye’de ofis sayısı ve ciro bakımından en büyük kurumsal emlak zinciri olmayı hedefliyor. Century 21 Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, franchise sayılarını arttırarak uluslararası hizmet kalitesini daha fazla emlak meraklısıyla buluşturmak istediklerini belirterek, “Halen Türkiye’de 93 ofisimiz, 110 brokerimiz, ve 500 emlak danışmanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. 2015 bitmeden ofis sayımızı 100’e , 2016 da ise bu sayıyı 130’a çıkarmayı hedefliyoruz. 2016 yılında toplam 150 broker ve 700 danışmanımızla sektörün teknoloji ve eğitim liderliğini korumak istiyoruz” dedi.

Emlak ve gayrimenkul sektöründe eğitim ve teknolojinin son yıllarda büyük önem kazandığının vurgulayan Atalay, “Biz de bu düşünceyle firmamızın ilkelerine ayak uydurabilecek, başarılı olacağına inandığımız kişilere franchise veriyoruz. Kurumumuza katılan herkes 8 gün süren en az 3 eğitimden geçmek ve diploma almak zorunda. Bunlar; temel emlak danışmanlığı eğitimi, teknoloji eğitimi ve tapu eğitimleridir. Daha sonra ise ileri düzey eğitimlere geçiyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de son 10 yılda büyük yerleşim projeleri, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri inşaatlarındaki artış ve kentsel dönüşüm ile birlikte büyük ve kaliteli bir gayrimenkul stoğunun oluştuğuna dikkat çeken Atalay sözlerine şöyle devam etti: “Yeni yapılan projeler ikinci ele düşmeye başladığında, kuşkusuz bu stok nitelikli emlak danışmanları tarafından pazarlanacaktır. Bu nedenle emlak ve gayrimenkul danışmanlığı sektörünün ileride çok daha büyüyeceğini öngörüyoruz. Türkiye ile aynı nüfus büyüklüğüne sahip Fransa’da 850 Century 21 ofisi bulunuyor. Dolayısıyla daha gidecek çok yolumuz bulunuyor” diyerek sözlerini noktaladı.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı