Cepkask&Teknokask Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Cepkask&Teknokask bayilik ve bölge distribütörlüğü veriyor

Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri San. Tic. A.Ş 2004 yılında Cepkask markası altında Cep Telefonları için Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi’ni piyasaya sürdü. Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketinde, Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek voltaj gibi hasarlar, sertifika şartları çerçevesinde hırsızlıklar Ray Sigorta A.Ş tarafından Elektronik Cihaz Sigortası teminatı hizmet paketi sahiplerine ücretsiz hediye olarak sunulurken, danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, kurulum, yazılım güncelleme, online müşteri hizmetleri, lojistik gibi hizmetler de ek olarak sunulmaktadır. Cepkask’ın cep telefonu pazarında kısa zamanda başarı sağlaması ve Gsm sektöründe kendine saygın, güvenilir bir yer edinerek yıllık hedeflerini aşması, şirketin ürün gamını genişletme kararını gündeme getirmiştir.

Cepkask Cep Telefonlarının ‘Çarpma, Kırılma, Sıvı Teması, Yüksek Voltaj, Sertifika şartları çerçevesinde hırsızlık, Kapkaç, Gasp ve Doğal Afetler ‘gibi garanti kapsamına girmeyen kullanıcı hatalarına karşı cihazları 1 yıl teminat altına alan bir hizmet paketidir. Cepkask sıfır,her marka model ve faturalı telefonlara aynı zamanda yurt dışından getirilmiş telefonlara hizmet verir.

Cepkask Bayileri Cepkask&Teknokask Hizmet Paketlerini sipariş edebilir, siparişlerinin ödemesini kredi kartıyla 2-9 taksit olarak gerçekleştirebilir.

Cepkask Bayisi olmak burada yer alan formu doldurabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı