Cerean Enerji İle Ucuz Elektrik Satış Bayisi Olun

by Bayilik Lobisi

2009 yılından beri ucuz elektrik satışı yapan Cerean Enerji bayileriyle beraber kazanmaya devam ediyor.

2009 yılından beri ucuz elektrik satışı yapan Cerean Enerji bayileriyle beraber kazanmaya devam ediyor. Cerean Enerji, Hüsnü Özyeğin’in kurucusu olduğu Fiba Holding şirketler grubuna bağlıdır. 2009 yılında aldığı Elektrik Toptan Satış ve Tedarik Lisansı ile bugün tüm Türkiye’de elektrik enerjisi üretimi ve serbest tüketicilere* ilk elden satışı faaliyetini yürütmektedir. Cerean Enerji, abonelerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyetini kâr etmeye tercih ederek Türkiye’yi “ZAMLANMAYAN ELEKTRİK” ile tanıştırmıştır.

 

Peki nedir bu zamlanmayan elektrik?
Aboneliğini Cerean’a taşıyanların elektrik fiyatları sabitlenir ve zamlardan etkinlenmez. Yani elektriğini Cerean Enerji’ye taşıyan aboneler zammı unutur. Kafası da cebi de rahat eder.

Serbest tüketici nedir?
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından her sene belirlenen bir limit üzerinde elektrik kullanımı yapan aboneler, elektrik tedarikçilerini değiştirme hakkına sahiptir. Bu limit şu anda aylık 130 TL ve üzeri faturalar için geçerlidir. Bu limitin 2016 yılında sıfırlanması beklenmektedir.
Sizde bu sistemin bir parçası olun kazanmaya başlayın, Cerea Enerji’nin bayilerine sunduğu desteklerse şöyle:

Destekler:

Eğitim Desteği, Reklam Desteği
İletişim:
0532 610 31 10
cerean@cereanbayilik.com
Kısıklı Cad.  Sarkisyan Ak işmerkezi No 4 Altunizade Üsküdar istanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı