Chef Börek Bayilik

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren firmalardan chef börek bayilik vermeye devam ediyor. Börek bayiliği veren firmaların önde gelen markalarından chef börek bayilik şartları yazımızda yer almaktadır.

Chef Börek 1 yıllık ar-ge süreciyle birlikte yaklaşık 2,5 yıldır faaliyet gösteren, kurumsal bir yapıya sahip, unlu mamuller üreten gıda markasıdır. Genel merkezi ve üretim tesisi İstanbul Avcılar’da bulunmakta, merkez şubemiz ise Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Mevcutta merkez şube ile birlikte 30 aktif şubesi bulunmakta.Franchise giriş bedeli şuan olmamakla birlikte, herhangi bir royalty bedeli talep edilmemektedir.(isim hakkı ve ciro payı alınmamaktadır) Markanın tanınabilir olması için bir çok mecrada reklam çalışması yapılmaktadır. Bu sebeple şubelerimizden, sözleşmeye istinaden aylık ₺500 reklam katılım bedeli alınmaktadır. Markamızla çalışmaya karar vermeniz durumunda, sözleşme imzalanacaktır.Şubelerin mimari proje ve tasarımları tarafımızca yapılmaktadır bunun dışında hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu hizmet bedeli 7000 TL dir. İnşaat ve dekorasyon kısmında ise talebiniz dahilinde bizim tarafımızdan yapılabilir, veya dilerseniz çizilen projeye ve keşif listesine uygun olması şartıyla kendi ekipleriniz tarafından da yapılabilir.Fiziksel olarak, 30 m² ve 120 m² civarında olan dükkanları tercih etmekteyiz. Chef Börek sadece kendi ürettiği ürünlerin kendinden alınmasını şart koşar. Bu ürünler şu an için; börek çeşitleri, ev yapımı limonata, soğuk baklava ve bazı soslardır. Diğer tüm ürünleri istediğiniz yerden tedarik etmekte özgürsünüz. Ancak ürünleri yine Chef Börek’ in belirleyeceği markalardan seçmek durumundasınız. Çalışma saatlerin konusunda açılış saatimiz 07:00 standart, kapanış saatimiz ise lokasyon durumuna göre değişkendir. Özellikle “börek & cafe” konsepti şubelerimiz 24:00’a kadar hizmet vermektedir. Şubelerimizde, merkezin yazılı onayı olmak şartıyla iş konseptimize uygun ürünler satılabilmektedir. Örneğin, öğle ve akşam saatleri içinde aperatif olarak pizza, makarna, salata çeşitleri kahve, cheesecake vb. ürünler gibi.Tepsilerimiz standart olarak 3.5 kg gelmektedir. Yaklaşık bir tepsiden 15-17 porsiyon arası ürün çıkmaktadır. Porsiyonlarımız 9 dilimdir. Dilim sayısı şubeye göre değişkenlik gösteremez. Chef Börek, diğer rakiplerine göre ürün çeşitliliği yüksek ve ürünlere uyguladığı soslarla farklıdır. Bu kıyas müşterilerde pozitif bir algı yaratmakta ve farklı olanı tercih etmelerine sebeptir. Adana Su Böreği haricinde, Boşnak böreği de ürün portföyümüzdedir. Zaman içinde kendi keşfimiz olan börek çeşitleriyle de ürün çeşitliliğimizi artırma hedefindeyiz. Bu hedefle birlikte her kesimden insana ulaşmayı amaçlıyoruz. Dağıtımlar, İstanbul içinde kendi araçlarımız ile günlük istenilen miktarda bedelsiz yapılmaktadır. İstanbul dışında ise “PolarXP vb.” firmalar ile haftalık yapılmaktadır. İstanbul dışı gönderimlerde palet bazlı çalışılmaktadır. Bunun sebebi ürünler haftalık gönderilmektedir bir palet ortalama 100 adet tepsi almaktadır. Gönderim maliyeti merkeze aittir.
Detaylı sözleşmemizi, konseptimizi incelemek ve ürünlerimizi tatmak için telefonla randevulaşıp tarih belirleyebiliriz. Görüşmelerimiz merkez şubemiz olan Beşiktaş’ta yapılmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı