CHITIR CHICKEN BAYİLİK, FRANCHİSE

by Bayilik Lobisi

1996 Yılında İngiltere’nin Liecester şehrinde Fast-Food restoranı olarak sektöre girmiş olan firmamız o günden bugüne İngiltere’de Liecester, Northhampton, Rugby, Hinkley, Leaminghton Spa, Broughton Astley gibi merkezlerde 17 farklı şube açarak faaliyetlerini sürdürmüştür.
2008 yılında Türkiye’ye de Kentucky usulü Fried Chicken (Kızarmış Tavuk) ürünün eksiklikliğini fark eden firmamız faaliyetlerin MAKFRY olarak Türkiye’ye taşımaya karar vermiştir. MAKFRY 2008′den bugüne kadar Türkiye’de fast food sektörünün gereksinimlerini analiz ederek ARGE çalışmalarını tamamlamış Kentucky usulü kızarmış tavuk yapmak için basınçlı kızartma makinaları, sıcak tutma üniteleri ve paneleme ürünlerini üreterek Türkiye’de gıda sektörüne CHITIR CHICKEN adıyla Kentucky usulü kızarmış tavuk ürününü kazandırmayı başarmıştır. MAKFRY tasarladığı basınçlı fritözün patentini alarak Türkiye’deki Kentucky Usulü kızarmış Tavuk Restoranları açısından boşluğu hem makine hem de ürün anlamında % 100 yerli üretimle doldurmayı hedeflemektedir. Bu amaçla Basınçlı Fritöz, sektöre özel teşhir üniteleri ve AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkmış olan lezzetli paneleme ürünleri ile hem FAST-FOOD yatırımcılarına hem de sektördeki fırsatları değerlendirmek isteyen yeni yatırımcılara makine ve sistem olarak her türlü desteği sağlayabilmektedir… Aynı zamanda Oteller, Toplu Üretim Yapan Yemek Firmaları gibi alternatif ürün sıkıntısı çeken işletmeler için düşük yatırım maliyeti ve yüksek kar payı olan Kentucky Usulü Tavuk ve yan ürünler, son derece cazip bir alternatif olup, gıda sektöründe yüksek kapasiteli endüstriyel ürünler konusunda faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Marka CHITIR CHICKEN Yetkili Firma MAKFRY Firmanız Hakkında Bilgi 2011 yılında kurulan firmamız şubeleşmek için gerekli olan makine , gıda ve ambalajların üretimini ve tedariğini kendi bünyesinde yapmaktadır. Özel tasarım makineleri ile Dünya’da ilk 5 firma arasındadır. günümüzde 50 ‘yi aşkın restorantı ile firmamız markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir.
Firma Kuruluş Yılı 2011
Toplam Şube Sayısı 55
Firma hedeflenen şube 200
Hedef Bölgeler Tüm Dünya
Gerekli iş yeri özellikleri Min 60 m2 ruhsat alınabilmesi icin baca ve havalandırma sorunu olmaması gereklidir.
15-50 yaş arası öğrenci / çalışan nüfusun yoğun olduğu ve Fast Food kültürünün yaygın olduğu lokasyon
İsim hakkı bedeli Almıyoruz
Min şube açma bedeli 370.000 TL
Ortalama şube açma bedeli 390.000 tl
Ortalama brüt kat marjı %35
Cirodan pay almıyoruz
Ortak reklam katılım faaliyetleri pay almıyoruz
Girişimciler markanızı neden tercih etmeli !Farklı lezzetli ve kazançlı bir ürün olan Fried Chicken ürünleri ile
hem maliyet hem rekabet açısından benzer fast food markalarına göre kuruluş ve işletme maliyetlerinin düşün
olması. Operasyon kolay olması ustalık gerektirmemesi ve karlılığı yüksek olması.
Web Site Adresi www.chitirchicken.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı