Chitir Chicken Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

1996 – 2011 yılları arasında fast food sektöründe 17 şube açarak tecrübe edinen kurucularımız 2011 yılında Türkiye’ye gelerek fried chicken ekipmanları, gıda ürünleri üretimi için işe koyuldular.

2011-2014 yılları arasında fried chicken ekipmanları ve gıda ürünleri ile ilgili bütün ar-ge çalışmaları biter ve bu ürünlerin yaygınlaşması için CHITIR CHICKEN markası ile küçük konseptler kurulmaya başlar.

2014 – 2016 yılları arasında hızla çoğalan ve talebi artan CHITIR CHICKEN KONSEPTLERİ farklı ülkerde bile talep görürken profesyonel, modern ve zengin menü ihtiyaçlarını karışılamak üzere çalışmalar tamamlanır

2016 farklı ülkelerde ve bölgelerde faaliyet gösteren mini konseptlerimiz yatırımcıların ve tüketicilerin talepleri doğrultusunda geliştirilerek modernize edildi. Özgün mimari tasarımı ile görsel konforlu mekanlarda zengin menüler sunmak için köklü değişiklikler yapılarak tüketicinin beğenisine sunuldu.

CHITIR CHICKEN şubelerimize yenileri eklendi. Amsterdam, Eindhoven ve İstanbul şubeleri fried chicken sevenler için hizmete girdi CHITIR CHICKEN ailesi büyük bir hızla büyümeye devam ediyor…

CHITIR CHICKEN; “Fried Chicken and More” sloganı ile yatırımcılarımıza Fried Chicken ürünlerinin yanı sıra Burgerler , Gurme Burgerler, ve Dürümler gibi lezzetli ürünleriyle dikkat çekici ve hayran bırakan seçenekler sunmaktadır.

FARKLI ÜRÜNLER
Özellikle Fried Chicken, bilinen fakat tüketicinin her zaman erişemediği farklı lezzetleri, farklı menüler ile birleştirerek müşterilerinize sunmanızı sağlamaktadır. CHITIR CHICKEN ailesi olarak tüketicilerinizi yeni alternatif ürünlerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.

KAZANÇLI RESTORANLAR
Restoran projelerimiz farklı, sıcak ve kaliteli bir ortamda yemek keyfini sunmanıza olanak sağlarken bu projelerin aynı zamanda ekonomik olmasına da özen gösterdik. “Sizin başarınız, bizim başarımızdır” ilkesiyle ekonomik yatırım ile bol kazanç potansiyeli sağladık.

SÜREKLİ DESTEK VE EĞİTİM
CHITIR CHICKEN olarak yatırımcılarımıza restoranlarının kurulum, açılış ve işletme aşamalarında sürekli destek sağlamaktayız. Yatırımcılarımıza eğitim ve bilgi paylaşımı sağlayarak kazançlarını arttırmalarını hedeflemekteyiz.

SÜREKLİ TEDARİK VE ARGE
CHITIR CHICKEN, restoran sahiplerinin en doğru ham madde ve yarı mamülleri bile doğru fiyatta ve kalitede tedarik etmelerini sağlarken, dinamik sektörümüze ve şubelerimize sürekli yeni lezzetler eklemek AR-GE departmanımızın öncelikli hedeflerindendir.

HIZLI BÜYÜYEN MARKA VE GÜÇLÜ ORGANİZASYON
CHITIR CHICKEN, franchise şubeleri ile sürekli büyüyerek evrensel bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Büyüyen ve popülerliği giderek artan bir ailenin bireyi olmak, getirdiği olanaklar sayesinde yatırımcılar için akıllıca bir seçenek olmaya devam etmektedir.

Gerekli iş yeri özellikleri
Min 60 m2 ruhsat alınabilmesi icin baca ve havalandırma sorunu olmaması gereklidir. 15-50 yaş arası öğrenci / çalışan nüfusun yoğun olduğu ve Fast Food kültürünün yaygın olduğu lokasyon.

İsim hakkı bedeli almıyoruziCirodan pay almıyoruz

Min şube açma bedeli
200.000 TL
Ortalama şube açma bedeli
350.000 tl
Ortalama brüt kat marjı
%30

Girişimciler markanızı neden tercih etmeli
Farklı lezzetli ve kazançlı bir ürün olan Fried Chicken ürünleri ile hem maliyet hem rekabet açısından benzer fast food markalarına göre kuruluş ve işletme maliyetlerinin düşün olması. Operasyon kolay olması ustalık gerektirmemesi ve karlılığın yüksek olması

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı