Cicekci.com Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın online çiçek satış sitesi Çiçekci (cicekci.com) sizi bayi ağına katılmaya davet ediyor. Çiçekçi dükkanı açmak ya da mevcut işletmenizin gelirlerini artırmak isterseniz siz de çiçekçi.com’un bayii ağına katılabilirsiniz.

Özel günlerin ve kutlamaların değişmez kurtarıcısı ve hatırlanmanın en cazip yöntemlerinden birisi olan çiçekler günümüzde internet üzerinden pazarlanır hale geldiler. Tabii bu süreç çiçekçilerin internette bulunma zorunluluklarını da artırdı. Çiçekçi.com üzerinden verilen siparişler sipariş adresine en yakın bayiye yönlendiriliyor. Bu sayede sipariş hem hızlı ulaşıyor teslim adresine hem de kazanç ve karlılık artmış oluyor. Çiçekçi.com verilerine göre müşteriler siteye girdikten sonra amacına uygun kategoriyi seçip önüne gelen ürünlerden en uygun olanını tercih ediyor ve maksimum 10 dakika içinde sevdiklerine sevgisini gönderiyor. Çiçekçilerin düşen cirolarını artırmaları ve yeni bir işletme kurmak isteyenler için çiçekçi açıp, cicekci.com ‘a üye olmalarını tavsiye edebiliriz.

cicekci.com bayilik başvurusu için linkte yer alan formu doldurabilirsiniz. 

Benzer İçerikler

1 comment

ertugerul 30 Kasım 2018 - 14:12

adnan kahvecıbulvarı no 8 bahcelıevler ıstanbul

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı