Çilek Mobilya’dan Franchising (Bayilik) Fırsatları

by Bayilik Lobisi
çilek logo

Türkiye’de 1995 yılında faaliyete başlayan Çilek Mobilya, kurulduğu günden beri toplamda 3 milyon çocuğun odasına girmeyi başarmış bir marka. Ülkemizde her zaman gelişen mobilya sektörü, yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Yerli sermaye ile kurulan Çilek, genç odası ve çocuk odası konseptiyle ülkemizde lider konumda bulunan bir marka. Çilek Mobilya’nın 66 ülkede yaklaşık 400’ün üzerinde bayisi bulunmaktadır.

Sektöründe 30 yıllık deneyim ve uzman pazarlama ekibine sahip bir firmadan alınacak bayilikle yatırımcı girişimcilik hayatına 1-0 önce başlamış oluyor. Çilek Mobilya, mağazayı açacağınız bölgenin rekabet ve haraketlilik durumunu belirliyor, pazarlama, promosyon, eğitim gibi tüm ihtiyaçlarınızı uzman ekibiyle sizlere öğretiyor.

Çilek Mobilya 25 yeni şube açmayı planlıyor.  Başlangıç bedeli, mağaza alanı ve bölgeye göre maliyetler değişiklik gösteriyor fakat 150 bin ile 350 bin TL arasında ödeme gerektirdiğini söylemek mümkün. Royalty bedeli ise alınmıyor. Hedeflenen iller arasında ise tüm Türkiye bulunuyor.

Çilek Mobilya Bayilik Şartları

Diğer bayilik veren firmalar gibi Çilek Mobilya’da franchising vermek için bazı şartların yerine getirilmesini istemektedir. Bu şartları Çilek Mobilya’nın kendi talep ettiği şekilde aşağıda görebilirsiniz.
-Girişimci Bir Ruh
-Çalışkanlık ve Çilek Mobilya Markasına İnanç
-Yatırımcının İşi Sahiplenmesi ve Aktif Olarak Takip Etmesi
-Tüketiciyi Dinleyen Çözüm Odaklı Yaklaşım ve Perakendecilik ve Satış Tecrübesi Ayrıca İlk Yatırım İçin (Mağaza, Depo, Demirbaş) 150.000.-300.000 TL İşletme Sermayesi ve Yererli Potansiyele Sahip
-Trafiğin Yoğun Olduğu, Uygun Kira Maliyetli, 200-400 m2 Büyüklükte Mağaza Lokasyonu

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı