Çıtır Usta Franchise Şartları, Yatırımcısını Memnun Ediyor

by Bayilik Lobisi

Çıtır Usta, kendi alanında örnek alınabilecek türden girişimcilik performansıyla dikkat çekiyor. Örneğin, pideyi lokanta köşelerinden çıkarıp adeta iadeyi itibar kazandırdı. Firma müşterilerine 22 çeşit pidenin yanı sıra 16 çeşit kebap, döner, tavuk tava gibi oldukça zengin bir menü sunuyor.

Firrma tıpkı uluslararası dev gıda firmaları gibi tüm bu ürünlerini tek bir üretim merkezinde standart bir kalitede hazırlayıp, şubelerine sevk ediyor. Restoranlara soğuk zincir bozulmadan ulaştırılan ürünlerin sadece pişirilerek müşterilere servis edilmesi işlemi kalıyor. Bu sayede tüm şubelerde standart kalite korunurken aynı zamanda hijyen açısından maksimum seviye sağlanmış oluyor.

Çıtır Usta ilk şubesi 2003’te İstanbul Galeria AVM’de açtı. Şimdi 16 ilde 58 şubesi var. Bunların 46’sı franchising sistemiyle açılmış. Firma ‘full konsept’ ve ‘ekspres’ olmak üzere iki farklı konseptte şubeler açıyor. Şirket yılsonuna kadar 20 şube açmayı hedefliyor. Önümüzdeki beş yılda full konsept restoranların 100’e, ekspreslerin ise 200’e çıkarılması hedefleniyor. Büyüme planları yurtiçiyle sınırlı kalmayacak, yurtdışında da şubeler açılması gündemde. Şu sıralar Ortadoğu pazarı için görüşmeler yürütülüyor.

Franchise giriş bedelleri full konsept için 50 bin dolar+KDV, ekspres için 25 bin dolar +KDV olarak belirenmiş. Full konsept restoranların anahtar teslimi fiyatı 600-700 bin TL, ekspres ise 225 bin TL. Full konsept için en az 130 metrekare, ekspres içinse 50 metrekarelik işyerleri gerekiyor.

Web: citirusta.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı