CNR Emlak Fuarı 2015 Kapılarını Açtı

by Bayilik Lobisi

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının çeşitli projelerinin yer aldığı “CNR Emlak 2015 – Konut, İş Yeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı” başladı. 4-8 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini kabul edecek olan fuarda, inşaat sektörünün lider firmaları projelerini yurtiçi ve yurtdışından binlerce ziyaretçinin beğenisine sunacak.

İnşaat firmalarının dışında özellikle seçim sonrası hareketlenmesi beklenen gayrimenkul firmalarının da fuarda stand açarak yatırımcı ve girişimcileri misafir etmek için hazır bulunuyorlar. Tüketiciler ve yatırımcıların yoğun ilgi göstermesi beklenen fuarda 800 farklı proje sergileniyor. Her bütçeye uygun konut ve iş yeri projesinin sergilendiği fuarda tüketiciler ve yatırımcılar, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, projelerine özel sundukları avantajlardan da yararlanabiliyor. Fuara, aralarında Kiptaş, Ofton, Babacan Grup, Erkan Group, Vadi Şehir, Fuzul Yapı gibi firmaların da yer aldığı, 200’ün üzerinde firma katılıyor.

Fuarda, özellikle Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Azerbaycan, İran, Irak, Rusya, Yunanistan ve Umman başta olmak üzere pek çok Orta Doğu, Körfez ve Balkan ülkelerinden yatırımcı ve alıcılar, sektörün önde gelen projeleri ile buluşacak. Bu kapsamda fuarı ziyaret etmek üzere Afganistan’dan 80 kişilik alım heyeti geldi. Orta Doğu ülkelerinden büyük gruplar ve gayrimenkul fonlarının yatırım için geleceği fuarı, 5 bin yabancı yatırımcının ziyaret etmesi bekleniyor.

İTO’nun “Yaşayan İstanbul Maketi” de fuarda Fuarın ziyaretçilerine sürprizi ise İstanbul Ticaret Odasının (İTO) yaptırdığı “Yaşayan İstanbul Maketi” oldu. Türkiye’de ilk kez sergilenen maket, fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Yüz ölçümü 5 bin 300 kilometrekareyi bulan İstanbul’un sığdırıldığı 96 metrekarelik maket sayesinde, şehir gecesiyle, gündüzüyle, boğazda yüzen gemisiyle 5’er dakikalık şovlarla izlenebiliyor. Üç ay boyunca ana fuaye alanında sergilenecek şehir maketiyle İstanbul ruhunun yerli ve yabancı ziyaretçilerle paylaşılması amaçlanıyor. Projeleri, kültürel ve tarihi mirası ile İstanbul’u görsel açıdan yansıtan maket, şehrin marka değerine de katkı sağlıyor. Fransa’nın Cannes kentinde geçen mart ayında düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’de ilk kez sergilenen İstanbul maketi, “istanbul@MIPIM2015” sloganıyla dünyanın dört bir yanından gayrimenkul profesyonellerine sunulmuştu.

yaşayan istanbul maketi

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı