Collezione Bayilik Şartları

by Bayilik Lobisi

Ülkemizin önemli giyim ve aksesuar markası olan Collezione’den bayilik almak için hangi şartlar gerekli, merak ediyorsanız detaylar haberimizde.

Collezione, ülkemizde giyim sektörünün önemli isimlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen şehirde ya da bu şehirlere bağlı ilçelerde bulunan Collezione, bayilik hizmetleri ile gün geçtikçe büyümekte ve daha yaygın bir hizmet ağına sahip olmaya başlamaktadır. Peki, Collezione bayilik şartları ve iletişim bilgileri nelerdir? daha yakından inceleyelim.

Collezione bayilik şartları nelerdir?
Collezione bayisi açmak isteyenlerin öncelikle finansal ve yapısal açıdan gelişime açık olması gerekmektedir. Bunun yanında mağazanın açılacağı bölge nüfusunun en az 10 bin kişi olması firmanın bayilik şartları arasında yer almaktadır. Bayi mekanının insan trafiği açısından yoğun olan bölgelerde olması da yine önemli koşullardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Collezione bayilerinde büyüklük ortalama 125 metrake olarak belirlenmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde bulunan reyonların yüzde 75’inde sadece Collezione ürünlerinin yer alması istenmektedir. Bunların yanı sıra mağazaların görsel alanlarında kış ayları için en az 40 adet, yaz ayları içinse en az 30 adet ürün sergilenmesi gerekmektedir.

Diğer yandan firma bayilik almak isteyen herkesten belirli oranda isim hakkı bedeli almaktadır. Yine firmanın kurumsal konsepti tüm bayilere uygulanmakta ve mevsimsel konseptler eksiksiz bir şekilde bayilere yerleştirilmektedir.

Siz de giyim sektörüne Collezione ile giriş yapmak istiyorsanız, bir an önce firmanın talep ettiği koşulları yerine getirin ve bayilik başvurusunda bulunarak kendi işletmenizin başına geçme fırsatına ulaşın. Bayilik başvurusu için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Bayilik Şartları ve İletişim Bilgileri:
Firma Ünvanı: Akyiğit Mağazacılık A.Ş.
Adres : Demirkapı Mahallesi İnönü Caddesi No: 48 34214 Mahmutbey/İstanbul
Tel: 0212- 447 12 12
Faks: 0212- 447 02 96

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı