Çöps Bayilik

by Bayilik Lobisi

Ortaklar’da trenin gelişi istasyondan gözüktüğü zaman ızgaraya atılan çöp şiş etlerin doğal kamışlardan yapılan şişlere takılmasıyla hazırlanır. Trenin istasyona ulaştığı süre olan 4 dakikada pişen etler yolculara sıcak olarak sunulur. Zaman içinde Aydın – Ortaklar ve bütün ege bölgesinde bu ürün geleneksel ve lezzetli bir yemek haline gelmiştir. Çöpşişe lezzetini veren en önemli unsur etlerin takıldığı kargının ete verdiği aroma ve lezzettir.

barbeku-soslu-tavuk
2016 yılında kurulan Sez Gıda Ltd. Şti. ÇÖPS markası ile Ege’nin bu lezzetli ürününü tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir. ÇÖPS restoranları franchise sistemi ile işletilmekte ve başta Çöp şiş olmak üzere lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme – tedarik sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

ÇÖPS dinamik bir yaklaşımla franchise işletmecilik modeliyle yeme içme sektöründe önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyen yenilikçi bir markadır. Lezzetli, dondurulmadan hazırlanmış yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatla geniş kitlelere yaymayı hedefleyen bir markadır.

Kuruluş yılı:2016
Franchise Adedi :15
Franchise Hedefi: 2020 / 30 adet
Franchise giriş bedeli:30,000TL
Ortalama yatırım bedeli:300,000TL 600,000TL
Reklam katkı payı:Almıyor
Royalty bedeli: % 2
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 50m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı