Crate and Barrel Ankara Mağazası Açıldı

by Bayilik Lobisi

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel kapılarını bu kez Ankaralılar için açtı. Mağazanın Next Level AVM’deki açılışına moda, sanat, iş dünyasından isimler katıldı
Avrupa pazarına İstanbul’daki mağazalarıyla giriş yapan Crate and Barrel, Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinye Park’ın ardından Ankara’daki ilk mağazasını açtı. Ülkemizde yaşanan terör olaylarında verilen şehitler nedeniyle kutlama yapmama kararı alan marka, sessiz sedasız bir açılışla Ankara pazarına girdi…

HEDEF 100 BİN ZİYARETÇİ
Türkiye’deki ilk iki katlı mağazasını başkentte açan Crate and Barrel, 2 bin 100 metrekarelik alanda, 70 bini aşkın ürün yelpazesiyle Ankaralılara hizmet vermeye başladı. Açılışın ilk gününde mağazayı, Seda Can Çavuşoğlu, Beril Çavuşoğlu, Beliz Büyükhanlı, Gülennur Aydın gibi Ankara cemiyet hayatının ünlü isimleri ziyaret ederek alışveriş yaptı. Ankara’daki ilk mağazanın açılışıyla ilgili bir açıklama yapan Crate and Barrel Türkiye ve Rusye CEO’su Nur Akgerman, mağazanın yıl sonuna kadar 100 bin Ankaralıyı ağırlamayı hedeflediğini söyledi. Türkiye’nin kalbi başkentte çalışmanın kendilerine heyecan verdiğini de belirten Akgerman, “Temelleri 1962’de Şikago’da atılan ve yarım asırda dekorasyon sektörünün öncü markasına dönüşen Crate and Barrel olarak, online alışveriş sitemizde İstanbul’un ardından en çok satışı gerçekleştirdiğimiz şehir Ankara, bizi heyecanlandırıyor. Yemek odasından yatak odasına, mutfaktan salona kadar her ihtiyaca yönelik mobilya, mutfak gereçleri, sofra takımları ve aksesuarlar ile Crate and Barrel çatısı altında sunduğumuz şık, yalın ve işlevsel tasarımları, Next Level AVM’deki yeni mağazamızla Ankaralı tüketicilere ulaştırmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

AÇILIŞA ÖZEL FIRSATLAR
Açıldığı ilk gün çeşitli kampanyalarla müşterilerine ‘merhaba’ diyen mağaza, 20 Eylül’e kadar özel indirim ve fırsatlar sunmaya devam edecek. 20 Eylül’e kadar mağazadan alışveriş yapan Crate and Barrel Card sahipleri, tüm alışverişlerinde 2 kat puan kazanacak. Crate and Barrel, yüzde 100 puan avantajının yanı sıra, 4 gün boyunca satışlarından elde edilen gelirin bir kısmını, Gönül Payı Platformu’nun işbirliği içinde olduğu UNICEF Türkiye Milli Komitesi’ne bağışlayarak çocukların eğitimine müşterileri adına katkı sağlayacak.

3 TL’DEN 17 BİN TL’YE 80 BİN ÜRÜN VAR
Crate and Barrel olarak, markanın franchise operasyonları arasında en hızlı büyüyen pazar statüsünü kazandıklarını belirten Crate and Barrel Türkiye ve Rusye CEO’su Nur Akgerman, mağazada hemen her bütçeye uygun fiyatlarda ürün bulunduğunu söyledi.

50 KİŞİYE İSTİHDAM
Akgerman, “Ankaralılara, 3 TL’den 17 bin 500 TL’ye uzanan geniş fiyat yelpazesiyle, ortalama 80 bin ürün sunuyoruz. Ankara’daki yeni mağazamızla birlikte, toplam mağaza alanımız 7 bin 500 metrekareye ulaştı. Ankara mağazamızda istihdam ettiğimiz 50 kişiyle birlikte, Türkiye ve Rusya operasyonlarımızda yaklaşık 350 kişiye istihdam sağlıyoruz. Türkiye’de yaptığımız yatırımlarla kısa sürede gerçekleştirdiğimiz hızlı büyüme ivmesine devam ederek, önümüzdeki dönemde İstanbul ve Ankara’nın dışında, İzmir ve Bodrum gibi şehirlerde yeni mağazalar açarak 2018 sonunda Türkiye genelinde 7 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı