Danimarkalı ‘’Bondex’’ Bayilik Sistemiyle Artık Türkiye’de

by Bayilik Lobisi

55 yıldır “Toptancı” olarak hizmet veren Uzertaş, Türkiye boya pazarında “İlklerin ve yeniliklerin lideri” sloganıyla Türk boya sektörünün gelişimine büyük katkıda bulunmuş ve boya piyasasının önemli kilometre taşlarından biri olmuştur.

Sektörde gerek ürün, gerekse dağıtım dinamikleri açısından, trendleri sadece takip etmekle kalmayan Uzertaş, gelişim ve değişim konularında gösterdiği liderlikle pazarın büyümesine katkı sağlamıştır. Özellikle perakendeciler ve uygulamacılar üzerinde, “Uzertaş’ın sattığı ürün mutlaka iyidir, doğrudur ve yeniliktir” ön kabulünü yaratmış, sistemli muhasebesi, müşteri odaklı satış kuralları ve iradeli yaklaşımıyla, her zaman müşterilerinin güvenine layık olmuş, tecrübenin kalesi olarak anılmıştır…

Sektörünün baş döndürücü değeri ‘’Ahşap’’ …
Ahşap, inşaat sektörünün hızlı ve teknolojik gelişimi içerisinde, doğallığını yüz yıllardır korumuştur. Uzertaş, ahşabın korunması ve dekorasyonda en güzel biçimde kullanılabilmesi konusunda, İskandinav coğrafyasının, en doğru çözümleri ürettiklerine şahit olmuştur. Bu süreçte, Danimarka menşeili BONDEX firmasının Türkiye pazarına olan ilgisi ile , Uzertaş A.Ş’nin “Türkiye pazarına en uygun ve kaliteli ürün ne olmalı?” incelemesi örtüşünce, Amerika PPG’nin sahip olduğu üretim fabrikalarından biri olan BONDEX’in ahşap boya ve vernik grubunun Türkiye ve KKTC’de Uzertaş tarafından sunulmasına karar verilmiştir. PPG, 1883 yılında Amerika’da kurulmuş, dünyanın en eski ve en büyük boya üretim fabrikalarına sahip, global kod ve etik değerleri en üst seviyede hayata geçirmiş olan bir dünya boya devidir.

Sn.İlhan EREMBondex görsel

Konuyla alakalı Uzertaş A.Ş Yön. Kur. Başk. Sn. İlhan EREM; ‘’BONDEX Ahşap boya ve vernik grubu çalışmaları ticari, teknik ve müşteri memnuniyeti anlamlarında sektörü üst düzeyde tatmin edeceğine inandığımız işbirliğimizin, hayırlı, bereketli, bol kazançlı sonuçlar doğurmasını temenni ederim. ‘’ dedi.

Herkesin farkı yaşayabilmesi için, Bondex ürünleri, 2016 yılı itibariyle kurulacak bayilik sistemiyle tüm Türkiye’de satışa sunulacaktır.

Detaylı Bilgi için: Pınar Erdağ / perdag@medyafors.com / 0543 7621900

Aydınlı Mah. Birlik Osb.Batı Cad. 5. Sk. No:1 34953 Tuzla / İstanbul info@uzertas.com.tr ; T : (0216) 593 02 03

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı