Dardenia Restoran Ağını Franchise İle Genişletecek

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin ilk balık-ekmek zinciri Dardenia, franchise sistemiyle restoran sayısını hızla artırmaya hazırlanıyor.

Yenilikçi lezzetleriyle balık tutkunlarının müdavimi olduğu Türkiye’nin ilk balık-ekmek zinciri Dardenia, uygulamaya koyacağı franchise sistemi ile restoran sayısını hızla artırmaya hazırlanıyor.

Dardenia Genel Koordinatörü Selin Daniyel, franchise sürecinde çok sayıda başvuru aldıklarını belirterek “Franchisee adaylarımızı seçmeye başlıyoruz. 2015 yılı sonuna dek franchise sistemimiz kapsamında İstanbul’da 5 restoran açmayı planlıyoruz. Yeni franchisee’lerimiz ile birlikte Dardenia şubelerimizin sayısını 5 yıl içinde 60’a yükseltmeyi ve 5 yılın ardından Anadolu’ya açılmayı hedefliyoruz” dedi.

Yenilikçi ürünleriyle ve farklı balık restoranı konseptiyle Türkiye’de bir ilk olan Dardenia, uygulamaya koyacağı franchise sistemi ile restoran ağını daha da genişleterek farklı lezzetlerini daha fazla kişiye ulaştırmaya hazırlanıyor. Kurulduğu günden bu yana uluslararası alanda tanınan bir lezzet markası olmayı hedefleyen Dardenia, franchise sistemi ile istikrarlı büyümesini sürdürmeyi planlıyor. Franchise olarak Dardenia’nın başarısı kanıtlanmış sisteminden ve marka değerinden faydalanacak işletmeler, Dardenia Franchise Sistemi içerisinde yer almanın sunduğu avantajların yanı sıra, yerel ve ulusal pazarlama faaliyetleri, ürün geliştirme, lojistik, personel tedariği ve eğitimi, lokasyon Seçimi, mimari proje ve yazılım gibi profesyonellik adına atılan tüm adımlarda Dardenia’nın güçlü ekibi tarafından denetlenecek

Dardenia Genel Koordinatörü Selin Daniyel, franchise sürecinde çok sayıda başvuru aldıklarını belirterek şöyle konuştu: “Franchisee adaylarımızı seçme sürecimize başlıyoruz. Seçim sürecinin ardından, yeni franchise restoranlarında Dardenia’nın yüksek kalite standartlarını hayata geçirebilmek amacıyla titiz bir çalışma yürüteceğiz. 2015 yılı sonuna dek franchise sistemimiz kapsamında İstanbul’da 5 restoran açmayı planlıyoruz. Yeni franchisee’lerimiz ile birlikte Dardenia şubelerimizin sayısını 5 yıl içinde 50’ye yükseltmeyi ve 5 yılın ardından Anadolu’ya açılmayı hedefliyoruz.

Dardenia Ailesi’ne katılmak isteyenler, www.dardenia.com üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı