Davip People Coffe Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Sizleri Türkiye’nin Genç Dinamik ve İddialı Zincir Markasında Karlı Bir Yatırıma Davet Ediyoruz. Sizde Bir DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD Sahibi Olmak İstemez misiniz?
Öncelikle Hedefimiz; marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe enflasyonuna yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye’nin sektöründe öncü zincir markası olmaktır. Bu hedefler doğrultusunda başlamış olduğumuz yapılanma sürecinde en önemli düşüncemiz, en başından en sonuna kadar bizimle yola çıkan yatırımcılarımız ve aynı zamanda iş ortaklarımız olan sizlerin, her zaman memnun kalmanız için gerekli olan altyapı ve şartları eksiksiz oluşturmaktır. Sizin için hazırladığımız avantajlı franchise şartlarımızla sizde kolayca DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD sahibi olabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğumuz avantajlı franchise deki en önemli amacımız KAYITSIZ ŞARTSIZ YATIRIMCI MEMNUNİYETİni yani sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktır.

İşte DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD un sağladığı avantajlardan bazıları;

* Açılacak yerin tespiti ve olabilirliği ile ilgili fizibilite ve mimari danışmanlığından ücret talep etmiyoruz.
* Yer tespiti ve marka anlaşmamızı sağladığımızda inşaat aşaması dahil konseptin anahtar teslimine kadar bizzat kendi ekibimiz ilgileniyor. Size işleyen bir DAVID PEOPLE teslim ediyoruz.
* Sizinle tüm aşamaları mevcut konseptimize uygun olarak açık maliyet ve şeffaf olarak paylaşıyoruz. Sizin için en avantajlı olanı uyguluyoruz.
* Kurulan konseptin tüm mevcut menü oluşumu ve eğitimlerini, personel seçimi ve eğitimlerini ve açılıştan sonra en az 15 günlük işletmeciliğini bizzat kendi ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
* Tüm ürün tedariklerinizi merkezimizden düzenli olarak gönderiyoruz. (ör.Kahve ürünleri, logolu porselenler, logolu kıyafetler, logolu servis kağıtları, logolu peçeteler, şekerler, pasta ürünleri vs.)
* Size, hazır işleyen bir şubeyi, sizin adınıza kurup, size eksiksiz teslim ediyoruz.
* Düzenli olarak ve gerektiğinde şubeyi ve işletmeciliğini sizin adınıza denetleyerek markanın standartlarının her şubesinde aynı olmasını sağlıyoruz.

Lütfen yatırım yapmayı düşündüğünüz bölge de size en uygun DAVID PEOPLE için bize ulaşın. Size en uygun DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD konseptini birlikte belirleyelim.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı