Delete Hijyen Maxx Bayilik

by Bayilik Lobisi

Baylik veren firmamızın tanıtımını sunuyoruz

Standart Kimya olarak müşterilerimize son 10 yıldır; inovatif, pratik, kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarına cevap veren üstün Türk mühendisliğiyle hazırlanmış ürünler üretmekteyiz. Sektördeki işleyişi tekrar etmek yerine sektöre yeni tipte ürünler kazandırıp satış stratejilerini alışılagelmişin dışında yorumlamaktayız. Bugün online alışverişle, müşterilerimiz dünyanın neresinde olursa olsun onlara en iyi ürünleri en uygun fiyatla ulaştırmaya çalışıyoruz. Tüm Standart Kimya ürünleri kendi lisansı altında üretilmektedir. “Know-How” üretim metotları ve kalite kontrolü sonucunda üretilen ürünlerimiz satışa sunulmaktadır. Ar – Ge bölümü mühendisleri formülasyonların titizlikle uygulanmasını periyodik olarak kontrol etmektedir.Ürünlerimizin her zaman aynı kalitede olması müşterilerimize karşı olan sorumluluk anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Mühendislerimiz sürekli olarak yeni ürün ve üretim teknikleri araştırma ve geliştirme arayışı içerisindedirler. Tüm yenilikler anında firmamıza aktarılmakta,bu nedenle Standart Kimya sahip olduğu deneyimlerle, üretim ve satışını bütünsel kaliteye önem vererek gerçekleştirmektedir. Sonuç olarak ürünlerimizi en doğru ekonomik çözümlerle tüketiciye sunmaktayız.

Bayilik / Franchise Şartları
Ürün siparişi limitleri haricinde bayilik şartı bulunmamaktadır. Isim hakkı hava parası gibi ücretler talep edilmemekte stand kurulum ve reklam destekleri verilmektedir.

Hedef Bölge
Türkiye geneli

Bölgeye Verilecek Maksimum Bayilik
400

Bayilik Ürünleri
Delete , loft , ve delete hijyen maxx

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı