Delfpanel Bayilik

by Bayilik Lobisi

2014 yılında Delfin Medya Group bünyesinde oluşturulan Delfpanel projesi dünyada bulunan pek çok Hazır içerik yönetim sistemlerine rakip olarak üretilmiş olan bir yazılım sistemleri bütünüdür.
Bu bütünün ortaya çıkmasında ki en büyük sebep insanlara daha kolay yönetilen daha güvenli ve tabiki daha uygun fiyatlı web çözümleri sunabilmekti.
Bu süreçte tasarlanan sistem insanlara aynı paneli kullanarak pek çok web sitesini yönetme imkanı sunup hem sunucu alanında tasarruf hemde web yönetiminde zaman kazandırırken uygun fiyatlarla kaliteli web siteleri sunabilecekti.
Bu gün gelinen bu noktada insanlara hem web site kurulum aşamasında daha hızlı imkanlar sunarken geliştirilen her yeni modülün tüm kullanıcılara aynı anda bu modülleri kullanabilmek ve web sitelerine hızlı bir şekilde entegre edebilme imkanını Delfpanel olarak sunabilmekteyiz.
İnsanlar kendi bütçelerine göre web siteleri tasarlatabiliyor ve dilerlerse bütçelerini kendileri belirleyerek haber portalları dahi oluşturabiliyor.
Delfpanel insanlara akıllı web çözümleri üretmek için tasarlandı. Bu noktada siz değerli müşterilerimize hayalini kurduğunuz web siteyi tasarlayabilmek daha güvenli bir web deneyimi sunabilmek ve tabiki çok daha uygun fiyata yüksek verim alabileceğiniz web sitelerini tasarlayabilmek adına 7/24 hizmet vermekte, arkaplanda web sitenizin/yazılımınızın devamlılığı sağlayabilmek için çalışmaya devam etmekteyiz.
Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Bayilik / Franchise Şartları
Delfpanel ile sizde web site satışı yaparak kazanç elde edebilirsiniz. İster yılların tecrübeli bir reklamcısı dilerseniz evden freelance hizmet veren bir girişimci, bizim için fark etmez. Satışlarınızdan ilk başta %30 kazanç elde ederek minimum her satışınızdan 300 TL kazanabilirsiniz.
Herhangi bir sermaye veyahut bir bedele gerek kalmadan sadece sitemiz üzerinden bize göndereceğiniz bir bayilik başvurusu neticesinde sizde bölgenizdeki temsilcimiz olabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Satış ve performanızdaki her bir artış gözden kaçmayarak zamanla %40ları gören komisyon oranları ile kazanç oranınızı arttırabilirsiniz.
İşiniz oldukça basit olup web sitesine ihtiyaç duyan her firmaya hitap edebileceksiniz. Satışın her anında sizi destekleyerek bizi orada en iyi şekilde temsil etmenizi ve olabildiğince rahat bir satış konforu yaşamanızı sağlayacağımızı da belirtmek isteriz.
Web sitemiz üzerinden hemen her sektöre uygun web tasarımlar ile müşterilerinize tasarım alternartifleri ile giderek satışı gerçekleştirme olasılığınızı da arttırmış olacağız.
Dilerseniz diğer detayları web sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçerek size aktarabilir ve aklınızdaki soruları hızlıca yanıtlayabiliriz.
Hedef Bölge
Türkiye
Bölgeye Verilecek Maksimum Bayilik
1
Bayilik Ürünleri
Hazır web site paketleri
Uno Paket
Manu Paket
Advo Paket
Lupu Paket
Soft Paket
Medi Paket
İşyerinde Aranılan Özellikler
İşyeri şart değil.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı