Demlik Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Demlik yeni kurulan bir firma olmasına rağmen sektöre hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir. Demlik işletmeleri; insan yoğunluğunun olduğu yerde kent meydanları, otobüs terminalleri, vapur iskeleleri, havalimanları, avm’ler, stadyumlar, fuar alanlarında olabilir. Demlik kiosklar için birçok hiper market, yapı market, avm ve üniversite v.s. noktaları ile anlaşmış bulunmaktadır.

Mağaza konsepti için; Minimum 50m2 kapalı alan ve ayrıca açık alan (sigara içilebilen alan) olması gerekmektedir. Şubedeki menü fiyatlarını yere göre ve/veya rakip firmalara göre beraber belirliyoruz. Kiosklarda genelde içecek grubu satışları ön planda olmaktadır. Mağazalardaki durum ise bir müşteriye birden fazla kalem satmayı sağladığı için ciro anlamında kiosku 2 ve 3 e katlıyor.

Franchise başvurularınız için burada yer alan formu doldurarak ön başvuruda bulunabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı franchise başvurularınız için yetkili birim ile görüşebilirsiniz.

demlik franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı