Digital Analytic Summit’15 Başlıyor

by Bayilik Lobisi

Big Data ve Analitiğin uzmanları Boğaziçi Üniversitesi’nde, 13 Kasım 2015 @ Boğaziçi Üniversitesi, Albert Long Hall’de gerçekeleşecek bu etkinlik için kayıt olmayı unutmayın.

Türkiye’de dijital denildiğinde akla gelen alanında yetkin isimleri ve öncü şirketleri bu yıl ikinci kez bir araya getirecek olan Boğaziçi Üniversitesi Digital Analytics Summit, yapılan dijital pazarlama harcamalarının verimliliğinin ölçümlenmesi, büyük veri uygulamaları ve mobil analitik hakkında katılımcılara profesyonel bir bakış açısıyla sektörü inceleme fırsatı sunacaktır. Digital Analytic Summit, 13 Kasım 2015 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde 123 yıllık geçmişe sahip olan birçok uluslararası konferansa ev sahipliği yapmış Albert Long Hall’de gerçekleştirilecektir.

Kim Neden Katılmalı?
Teknolojinin doruk noktasına vardığı büyük veri çağında dijital sektörde yapılan yatırımların verimliliğinin ölçümlemesinin ve analizinin önemi her geçen gün artıyor. Digital Analytics Summit, katılımcılarına sürekli değişen ve gelişen dünyada dijital analitik kavramının kapılarını sonuna kadar açmakta, bu kavrama dair yeni bakış açıları kazandırmayı amaçlamaktadır. Bu zirvede başarılı akademisyenler ve işinin uzmanı profesyonellerle dijital pazarlama aktivitelerinin geri dönüşü ve ölçümlenmesi ile ilgili gerekli basamakları irdeleme imkanı elde edeceğiz.

Birbirinden değerli konuklar ve panellerle renklenecek etkinlik hakkında daha detaylı bilgi ve katılım için: http://www.digitalanalytics.xyz/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
digital analytics 2015

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı